Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 1
 1. #1
  Moderator Maska e benseven11
  Anėtarėsuar
  10-09-2002
  Vendndodhja
  new jersey-usa
  Postime
  13,748

  Programe qe te bejne kurioz

  programe te reja monitorizimi
  dhe survejimi
  http://www.spytech-web.com/
  http://www.exploreanywhere.com/

  program enkriptimi
  http://www.encrsoft.com/products.htm

  Bllokues virusesh per msn messenger
  Bit Defender dikton bllokon disinfekton dhe heq gjithe virusat
  qe kalojne nepermjet marrjes dhe dhenjes te skedareve ne msn messenger chat
  http://www.bitdefender.com/html/bd_msn_messenger.php
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga benseven11 : 22-12-2003 mė 02:04
  ≈♥♠♣♦≈ovguide.com/movies

Tema tė Ngjashme

 1. OpenCD (programe cilėsore me burim tė hapur, shqip)
  Nga helios nė forumin Lajme nga informatika
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 26-11-2008, 08:58
 2. 2 programe per heqje zhurmash per kenge/video
  Nga benseven11 nė forumin Lajme nga informatika
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 03-12-2004, 06:14

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •