Close

Rezultati i Sondazhit: Sampras vs Agassi

Votues
2. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Pete Sampras

  2 100.00%
 • Andre Agassi

  0 0%
 • asnjeri

  0 0%
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 12 prej 12
 1. #1
  Super Moderatore Maska e shigjeta
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Postime
  4,779
  Faleminderit
  108
  193 falenderime nė 168 postime

  Sampras vs Agassi

  Njeri eshte kalkulues dhe I qete tjetri I shpejte e I vrullshem por kush eshte me I miri
  Pete Sampras
  Andre Agassi
  asnjeri

 2. #2
  I Love Tilonce Maska e AlbRoma
  Anėtarėsuar
  06-05-2002
  Vendndodhja
  Lezhė
  Mosha
  37
  Postime
  96
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim

  Pete Sampras

  Eshte njesh ne fushat me bar sidomos Wimbledon appapp

  Ketu poshte duke ngritur kupen ne Wimbledon 99

  Shpresa vdes e fundit!

 3. #3
  ° dIsOrDeR ° Maska e Orso
  Anėtarėsuar
  02-08-2002
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  314
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Une mendoj Pete Sampras megj keto ket vitin e fundit spo ndihet shume,maybe mosha...

 4. #4
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Anėtarėsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,499
  Faleminderit
  0
  103 falenderime nė 94 postime
  Meqenese jemi tek tenisi........Perseri ne finale Williams! Si mendoni, a shfaq interes per ju ndeshja ndermjet motrave Williams? Megjithese kupa kalon ne duart e motres me te vogel...cila eshte me e mira, Venus apo Serena?  Serena Williams (my favourite) - Australia Open 2003
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Where does a thought go when it's forgotten?

 5. #5
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Anėtarėsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,499
  Faleminderit
  0
  103 falenderime nė 94 postime
  Nga sondazhi i mesiperm , me shume vota i jane dhene Sampras...por Australian Open.......ia dorezon kupen Andre Agassi-t. Surprize???
  Ncuk!
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Where does a thought go when it's forgotten?

 6. #6
  Perjashtuar Maska e {Princi}
  Anėtarėsuar
  27-10-2002
  Vendndodhja
  Buried Alive
  Mosha
  38
  Postime
  266
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  o korazon po us open kush e mori????
  mos ishte rastesi?????
  ncuq....
  ai qerosi ka morr fun me koh..pete is da man
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 7. #7
  Anetar i Rrezikshem Maska e kacaku basket
  Anėtarėsuar
  16-10-2002
  Vendndodhja
  Torino (Itali)
  Mosha
  36
  Postime
  1,726
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  per mua sampras

 8. #8
  Eks-plorator Maska e kolombi
  Anėtarėsuar
  27-05-2003
  Vendndodhja
  Mes oqeaneve...............
  Postime
  3,722
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Me shume trofe nga gjithe tenistet meshkuj ka fituar PETE SAMBRAS,megjithese une jam tifoz me A Agasi
  Mi Corason,gjigantet me te medhaja per femrat jane vetem legjendaret M Navratilova dhe S GRAFF
  "Meqe brenga eshte burimi i gezimit,mos vajto............"

  GETE

 9. #9
  Caesar Tulipanus Maska e Julius
  Anėtarėsuar
  21-05-2003
  Vendndodhja
  ne boten e cudirave.
  Postime
  1,768
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  nuk ka si Kurnikova nga tenistet femra! Sikur te gjitha te tjerat t'i ngjanin sadopak asaj gjithe meshkujt ne bote do te ishin tifoze te cmendur te tenisit.
  Gjithmone me ka pelqyer Agasi ne loje dhe ne stil. Tani me eshte nje yll ne perendim dhe nuk besoj se mund te ofroje ndonje gje te vecante.
  Ezekiel 25-17.

 10. #10
  !Welcome! Maska e StormAngel
  Anėtarėsuar
  05-02-2003
  Vendndodhja
  Zurich, Switzerland
  Mosha
  37
  Postime
  6,849
  Faleminderit
  0
  24 falenderime nė 24 postime
  Per mua Pistol Piti eshte me i mire.
  We didn't land on Plymouth Rock, Plymouth Rock landed on us.

 11. #11
  Love's Lover Maska e ice_storm
  Anėtarėsuar
  24-12-2003
  Vendndodhja
  fajv 1 for
  Postime
  1,043
  Faleminderit
  0
  16 falenderime nė 16 postime
  asnje dyshim

  SAMpras me i mire per

  dhe Agassi per femrat e kisha fjalen per gruan e ANdre Agassit loooool
  domini sumus
  sumus servi
  ubicumque
  nusquamque

 12. #12
  Football Factory Maska e Moltisanti
  Anėtarėsuar
  22-11-2002
  Postime
  1,437
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Samras do ngelet 1shi i tenisit vetem nga fakti qe akoma nuk e ka thyer njeri rekordin e tij akoma ,,qe eshte 24 fitore rradhazi+7 here wimbeldon champion !!

  hajt shnet e pare

Tema tė Ngjashme

 1. Andre Agassi, tenisti qė lindi me raket nė dorė
  Nga Davius nė forumin Sporti nėpėr botė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 03-04-2007, 11:25

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •