Close
Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234
Duke shfaqur rezultatin 61 deri 70 prej 70
 1. #61
  yells `aziz! light!` Maska e AsgjėSikurDielli
  Anėtarėsuar
  12-09-2002
  Vendndodhja
  the black light
  Postime
  1,787
  Faleminderit
  0
  30 falenderime nė 30 postime
  Cfare eshte dallimi mes Miss Albania e Miss Shqiperia dhe kur do ta fusim ne perdorim trurin tone pak me shume?

 2. #62
  Goc Tirone Maska e Tironsja
  Anėtarėsuar
  24-04-2002
  Postime
  266
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Jan si puna Partive.
  Miss Albania e organizon Vera Grabocka PD.
  Miss Shqiperia e organizon Petri Bozo PS.


  Ps. edhe ktu ka humb PS-ja, 2 misse ka organizu Petri sa me prish imazhin e Miss Albania.
  :^zilet

 3. #63
  i/e regjistruar Maska e ReA_8
  Anėtarėsuar
  19-09-2002
  Postime
  79
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Postuar mė parė nga Alesia
  Valbona Ēoben do thosha se ka ecur shume dhe bukuria eshte relative, dikush e quan te bukur dikush jo por fakti eshte qe ajo eshte e vleresuar si ne Greqi qe eshte mbajtur nder 10 fotomodelet me te mira te tokes helene( dhe kjo s'eshte pak per vleresimin qe na japin ne greket eee) dhe ne Amerike ka filluar te vleresohet, por fakti qe doja t'ju percillja eshte dalja e saj ne Tirane ne ditet e ardhshme me nje pjese teatrore" Xhordan"Do te me pelqente shume ta shifja ...........
  .....Mesoni dicka per cdo gje dhe gjithcka per nje gje .....!!
  .....Kujdes nga duartrokitjet !Kenaquni me to ,por asnjehere mos u besoni......!

 4. #64
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-04-2002
  Vendndodhja
  Po bredh ne koken tende tani!
  Postime
  1,270
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Kur keshtu ReA 8. Na sill ca me shume informacion

 5. #65
  i/e regjistruar Maska e ReA_8
  Anėtarėsuar
  19-09-2002
  Postime
  79
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Estella ,lexo postimin e Alesias,sepse une vetem nje citim bera ,ka atje dicka interesante ne lidhje me val.cobon dhe pjeses teatrore "xhordan"....................
  .....Mesoni dicka per cdo gje dhe gjithcka per nje gje .....!!
  .....Kujdes nga duartrokitjet !Kenaquni me to ,por asnjehere mos u besoni......!

 6. #66
  i/e regjistruar Maska e Vinjol
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,564
  Faleminderit
  43
  59 falenderime nė 51 postime

  ehhhhhhhhh vallai

  cfare te them une femrat ............. per mendimin tim ato qe jane me floke te gjata kane me shume mend :P
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

 7. #67
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-04-2002
  Vendndodhja
  Po bredh ne koken tende tani!
  Postime
  1,270
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Rea e kisha lexuar ate cka shkruante edhe fotografite e saj shkova dhe i pashe biles. E kam hapur une kete teme dhe nuk do lija asnje koment te me kalonte neper dhembe pa e pertypur(lexuar ne kete rast). megjithate flm.
  Valbonen e kam takur edhe nga afer qe keshtu nuk ka nevoje fare per fotografite, se e njof.

 8. #68
  Perjashtuar Maska e Ihti
  Anėtarėsuar
  26-04-2002
  Vendndodhja
  NY
  Postime
  966
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Thoni cfare te doni o njerez, po si Valbona Cobo (edhe Monika Zguro...po ate e shof ndryshe se e kam shok vllain) nuk ka nxjerre miss Shwiperia.
  Kaq qene se tashi nuk eshte me dhe aq, para 3 muajsh e pashe, ka rene shume. Po kur e kam taku per here te pare para kater vjetesh, mu kane dridhe gjunjet!
  Summertime baby!

 9. #69
  lala
  Anėtarėsuar
  05-12-2002
  Postime
  24
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Valbona Selimllari ka qene, dhe eshte misi me i mire deri ta ni. I ka te gjitha. Bukurine/menqurine/trupin e tjera, tjera. Eshte shume e bukur.

 10. #70
  Goc Tirone Maska e Tironsja
  Anėtarėsuar
  24-04-2002
  Postime
  266
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Valbona Coba kam pas shume respekt por me pikellim e them se kishte mor fund e shkreta.
  Njeri me te transformum un s'kisha pa noiher.Nuk e di kush e pati shancin me e pa nje nje intervist dhene para 1 jave ne emisinin KUB.Do ju vinte me verte keq.
  Ishalla e merr vehten e shkreta.
  :^zilet

Faqja 4 prej 4 FillimFillim ... 234

Tema tė Ngjashme

 1. Naim Frashėri
  Nga Marsel nė forumin Shkrimtarė shqiptarė
  Pėrgjigje: 189
  Postimi i Fundit: 31-10-2012, 11:23
 2. Procesi i Pavarėsimit tė Kosovės
  Nga AsgjėSikurDielli nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 167
  Postimi i Fundit: 12-10-2012, 06:23
 3. Premisa tė gabuara
  Nga Arrnubi nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 30-04-2012, 18:25
 4. Paketa e propozuar nga Ahtisari pėr statusin final tė Kosovės
  Nga Nice_Boy nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 451
  Postimi i Fundit: 21-10-2007, 12:59
 5. A ekzistojne tabu ne shoqerine tone sa i perket gjuhes shqipe?
  Nga AsgjėSikurDielli nė forumin Gjuha shqipe
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 28-11-2002, 10:14

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •