Close
Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 40 prej 47
 1. #21
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  22-02-2006
  Postime
  66
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  i ka hip vetja ne qejf shume si duket. Per ate pune Irma ta dije qe sot po dalin dita dites kengetare qe te qajne piten...po normalisht i ka hip frika se vete po plaket dhe vetem dasmave po kendon

 2. #22
  ..ılılı T.T ılılı.. Maska e Dj-GabrieL
  Anėtarėsuar
  20-01-2003
  Vendndodhja
  Jabanxhi
  Postime
  1,911
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime
  Bukur kendojne,por muzika me kalimin e kohes evulon dhe tani mund te degjohen vetem si dicka nostalgjike.
  Feel the pump √

 3. #23
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  13-08-2004
  Postime
  148
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Edhe me e forta si thote nuk me interesojne leket, kur vjen Irma ne New York te thote ne telefon o kaq zeroooooo o po deshe. LLLLLOOOOOOOOOOOLLLLLLL
  Talent i ketij 100 vjecari! Me ka bere shume pershtypje injoranca e saj kur erdhi te bente koncert ketu. I thirri nga skena atij qe duhet ti vinte muziken ( ne playback kuptohet) " O ZEZAK" , gjithe salla ngriu nje moment, dhe ajo pastaj tha " po ashtu eshte" a thua se u shfajesua. Ishte njesoj si nga salla ti thoshin " Ti mi jevge" Anyway!

 4. #24
  i/e regjistruar Maska e D&G Feminine
  Anėtarėsuar
  08-08-2003
  Postime
  2,666
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 13 postime
  Citim Postuar mė parė nga jonka
  Edhe me e forta si thote nuk me interesojne leket, kur vjen Irma ne New York te thote ne telefon o kaq zeroooooo o po deshe. LLLLLOOOOOOOOOOOLLLLLLL
  Talent i ketij 100 vjecari! Me ka bere shume pershtypje injoranca e saj kur erdhi te bente koncert ketu. I thirri nga skena atij qe duhet ti vinte muziken ( ne playback kuptohet) " O ZEZAK" , gjithe salla ngriu nje moment, dhe ajo pastaj tha " po ashtu eshte" a thua se u shfajesua. Ishte njesoj si nga salla ti thoshin " Ti mi jevge" Anyway!
  Cne Irma jevge? Libohovat jane nga fiset me me tradite ne Shqiperi.

 5. #25
  i/e regjistruar Maska e D&G Feminine
  Anėtarėsuar
  08-08-2003
  Postime
  2,666
  Faleminderit
  0
  14 falenderime nė 13 postime
  Citim Postuar mė parė nga megiru
  i ka hip vetja ne qejf shume si duket. Per ate pune Irma ta dije qe sot po dalin dita dites kengetare qe te qajne piten...po normalisht i ka hip frika se vete po plaket dhe vetem dasmave po kendon
  Kur erdhi Irma me Arditin ne Webster Hall ne NY nuk kishte njerez fare ne fakt

 6. #26
  bubbly
  Anėtarėsuar
  05-05-2003
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  13,737
  Faleminderit
  72
  260 falenderime nė 226 postime
  Yll ? Po mi pra . lol

  Po nuk u plak ajo qe dashka me be goce? Une e mbaj mend qe atehere dhe ka qene mbi 35 vjec .. futi dhe nja 15 vjet te tjera ..nuk eshte ca si plake per te pjelle? Nejse posti i pare qenka para 3 vjetesh , a beri gje si perfundim ? lol

  Si kengetare nuk eshte e keqe por dhe per tu ngrit ne qiell nuk eshte.
  Music to my heart that's what you are, a song that goes on and on.....

 7. #27
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime
  Citim Postuar mė parė nga TikTak
  jevgat e tirones
  Tiko,

  Kujdes, se te cojne ne internim keto te forumit po shajte jevgat...

  Ene ju te tjeret, Jonka me shoqe...lol

  Libohovat jane aristrokate, por nuk di nese Irma jane nga ai gjak, apo thjeshte sherbetore qe kane marre ate mbiemer...

  Siu plot e plot qe kane vjedheur mbiemrat e kllasave "te permysura"
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Xhuxhumaku : 10-07-2006 mė 15:29
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 8. #28
  i/e regjistruar Maska e SnoW~DroP
  Anėtarėsuar
  05-05-2004
  Postime
  432
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Mua me pelqejne si kjo ashtu dhe Eranda.Mendoj qe Eranda eshte me e mire si kengetare.

 9. #29
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  05-11-2009
  Postime
  2,419
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Nuk e harroj - Festivali i 26-tė i Kėngės nė RTSH, 1987 (kėnga fituese)
  Teksti: Arben Duka
  Muzika: Agim Krajka
  Kėndojnė: Irma Libohova, Eranda Libohova

  Ndodh nė jetė qė papritur njė njeri tė bėhet kaq i shtrenjtė
  dhe portreti i tij i ēiltėr nė ēdo hap tė ndjek ngado nė ditė e netė
  Jo, jo, unė kurrė s'e harroj me shikimet qė mė fali dhe ēdo fjalė tė ngrohtė
  sytė e qeshur tė atij djali qė mes jush nga zemra vjen e mė uron

  Shpesh e kėrkoj nėpėr udhėt e atdheut ku me kėngė unė shkoj
  vrulli i tij se ē'mė rrėmbeu dhe kėrkoj qė kėnga ime nė ēdo notė
  refren tė na ketė pėrgjithmonė nėpėr udhėt e atdheut ku me kėngė unė shkoj
  vrulli i tij se ē'mė rrėmbeu dhe kėrkoj qė kėnga ime tė jetoj

  Dhe prapė tani mes jush po e shikoj
  nė mijėra njerėz sytė e tij unė di t'i dalloj
  e ndiej ai njė fjalė do mė thotė
  kjo kėnga jonė refren do mbetet pėrgjithmonė

  Jo s'e harroj me shikimet qė mė fali dhe ēdo fjalė tė ngrohtė
  sytė e qeshur tė atij djali qė mes jush nga zemra vjen e mė uron

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga -BATO- : 26-09-2010 mė 06:37

 10. #30
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  16-12-2009
  Postime
  2,383
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime
  Kengetare shum e madhe.

 11. #31
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  02-04-2009
  Postime
  5,653
  Faleminderit
  633
  178 falenderime nė 161 postime
  Citim Postuar mė parė nga Disa Lexo Postimin
  Kengetare shum e madhe.
  pa diskutim si vokal

 12. #32
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  05-11-2009
  Postime
  2,419
  Faleminderit
  0
  10 falenderime nė 10 postime
  Ku shkoi vallė ai djalė?! - Koncerti “Kur vjen pranvera”
  Kėndojnė: Irma dhe Eranda Libohova
  _________

  Ēdo mėngjes bashkė nė shkollė ne shkojmė
  n'udhėkryq njė djalosh takojmė
  Buzėqesh, biēikletėn nget
  nuk e dimė cilėn nga ne pret

  Udhėtor ėshtė diku ky djalė
  si djalosh, jo, jo, s'ka tė sharė
  Buzėqesh dhe nuk flet ai
  e sa shumė flasin sytė e tij
  dhe nuk flet ai, nuk na flet

  Refreni:
  E dimė tani njė zile biēiklete
  njėrėn nga ne, o seē ka bėrė pėr vete
  pse druhet vallė, po pse ka turp ky djalė
  dhe nuk guxon tė flasė njė fjalė
  Dy shoqe ne dhe duhemi si motra
  njė dashuri po na troket te porta
  dhe dashurinė tė bukur e kėrkojmė
  siē jemi vetė e ėndėrrojmė

  Por njė ditė mė atė s'e pashė
  shoqen pyes - Ku do jetė vallė
  Mė shikon ėmbėlsisht nė sy
  Nė aksion - thotė - ėshtė ai

  Shkoi dhjetori, njė mėngjes
  n'udhėkryq ja njė biēikletė
  Djali vjen, para nesh ndalon
  pėrshėndet, shoqen e takon

  La la la ....
  Ku shkoi ky djalė?!


 13. #33
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,984
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Irma Libohova

  BALLKAN FEST 2012


 14. #34
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,984
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Irma Libohova

  Dhe mbizoteron serisht Zeri I Saj ...... LIVE !


 15. #35
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,984
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Irma Libohova

  Origjinali...... atehere kur duartrokitjet mbanin ritmin e kenges !


 16. #36
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,984
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Irma Libohova

  Citim Postuar mė parė nga -BATO- Lexo Postimin
  Nuk e harroj - Festivali i 26-tė i Kėngės nė RTSH, 1987 (kėnga fituese)
  Teksti: Haxhi Rama
  Muzika: Agim Krajka
  Kėndojnė: Irma Libohova, Eranda Libohova

  Ndodh nė jetė qė papritur njė njeri tė bėhet kaq i shtrenjtė
  dhe portreti i tij i ēiltėr nė ēdo hap tė ndjek ngado nė ditė e netė
  Jo, jo, unė kurrė s'e harroj me shikimet qė mė fali dhe ēdo fjalė tė ngrohtė
  sytė e qeshur tė atij djali qė mes jush nga zemra vjen e mė uron

  Shpesh e kėrkoj nėpėr udhėt e atdheut ku me kėngė unė shkoj
  vrulli i tij se ē'mė rrėmbeu dhe kėrkoj qė kėnga ime nė ēdo notė
  refren tė na ketė pėrgjithmonė nėpėr udhėt e atdheut ku me kėngė unė shkoj
  vrulli i tij se ē'mė rrėmbeu dhe kėrkoj qė kėnga ime tė jetoj

  Dhe prapė tani mes jush po e shikoj
  nė mijėra njerėz sytė e tij unė di t'i dalloj
  e ndiej ai njė fjalė do mė thotė
  kjo kėnga jonė refren do mbetet pėrgjithmonė

  Jo s'e harroj me shikimet qė mė fali dhe ēdo fjalė tė ngrohtė
  sytė e qeshur tė atij djali qė mes jush nga zemra vjen e mė uron

 17. #37
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,984
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Irma Libohova

  " Si ta kuptoj " - Kėnga fituse e koncertit tė pranverės tė vitit 1990 nė RTSH

  Teksti: Jorgo Papingji
  Muzika: Flamur Shehu
  Kėndon: Irma Libohova

  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 18-07-2017 mė 14:34

 18. #38
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,984
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Irma Libohova

  Ēdo kenge e kenduar prej motrave LIBOHOVA ...... FANTAZI !

  Kompozimi: Bledar Skenduli


 19. #39
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,984
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Irma Libohova

  Kenga me e re e Irmes


 20. #40
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  8,984
  Faleminderit
  267
  363 falenderime nė 339 postime

  Pėr: Irma Libohova


Faqja 2 prej 3 FillimFillim 123 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Eranda Libohova
  Nga ChuChu nė forumin Muzika shqiptare
  Pėrgjigje: 43
  Postimi i Fundit: 23-08-2019, 08:57
 2. Nga Libohova tek Xhufi (Ambasada Shqiptare ne Rome)
  Nga Brari nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-02-2005, 04:34
 3. Myfid bej Libohova
  Nga Brari nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-03-2004, 03:24
 4. Familja Libohova
  Nga Albo nė forumin Elita kombėtare
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 20-02-2003, 13:03
 5. Motrat Libohova koncert ne Athine
  Nga rolua nė forumin Emigracioni
  Pėrgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 21-12-2002, 03:31

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •