Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 6 prej 6
 1. #1
  Sport.Argetim.Qejf.etj Maska e Resto
  Anėtarėsuar
  15-06-2002
  Vendndodhja
  pennsylvania
  Mosha
  45
  Postime
  74
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime

  spring roll( byreke te vogla)

  marrim peta te gatshem katrore ,edhe duam pak nisheshte te bardhe veze .djath i grire i verdhe dhe djathe i bardhe (jo djath kackavall).perzierja eshte djathin sic e thashe me coipa mishi te grira imet qepe te skuqura speca te skuqura pak kripe piper erza edhe pak djegese.pak oriz te zier .edhe i mbeshtjellim ne menyre te te na dali si tip shkopi kur ta mbyllim me cep e lyejme me te bardhen e vezes qe te mos hapet keto gatuhen ne friteze edhe shoqerohen me ca shishe birre jane shume te mire .ju premtoj per hollesi me shkruani.visi shent here tjeter
  Dashuri,Argetim,Sport

 2. #2
  BiShEzE Maska e Bisha_Bukuroshe
  Anėtarėsuar
  15-06-2002
  Vendndodhja
  U.S.A.
  Mosha
  38
  Postime
  39
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Zemra pse si grumbullo recetat ne nje teme ??????
  Te pakten aty i kemi te gjitha s'lodhemi duke i hap faqet nje e nga nje.
  pacim

  muah...

 3. #3
  Sport.Argetim.Qejf.etj Maska e Resto
  Anėtarėsuar
  15-06-2002
  Vendndodhja
  pennsylvania
  Mosha
  45
  Postime
  74
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime

  o bukuroshe

  po su lodhe nuk fiton hahahha per ca do une di vetem speciale ok po deshe gje me thuaj ok se flasim pacim tesoro

 4. #4
  Administratore Maska e Fiori
  Anėtarėsuar
  27-03-2002
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  3,012
  Faleminderit
  2
  115 falenderime nė 104 postime
  Per keto "spring rroll" e ve une doren ne zjarr si prove qe jane shume te mira

  Faleminderit per recetat Vis, vazhdo keshtu

  p.s. me mire temat e ndara qe te dime cfare jemi duke kerkuar nga titujt.

 5. #5
  . Maska e elda
  Anėtarėsuar
  02-05-2002
  Vendndodhja
  turqi
  Mosha
  37
  Postime
  569
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Visi do te vish te rrish ndonje jave tek ne per pushime te na gatuash .

 6. #6
  Sport.Argetim.Qejf.etj Maska e Resto
  Anėtarėsuar
  15-06-2002
  Vendndodhja
  pennsylvania
  Mosha
  45
  Postime
  74
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  elda me verte do vij per plazh ne turqi me thuaj ku je te vij jam shef guzhine ne usa per hollesi me shkruaj hahha muahhhhhhhh pacim
  Dashuri,Argetim,Sport

Tema tė Ngjashme

 1. Baseball Trades and Spring Training
  Nga Isomer937 nė forumin Sporti nėpėr botė
  Pėrgjigje: 47
  Postimi i Fundit: 03-04-2006, 11:44
 2. Me jepni nje recete per pite ose byrecka
  Nga Elia nė forumin Kuzhina shqiptare dhe e huaj
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 05-01-2006, 04:25
 3. Nazim Hikmet
  Nga AsgjėSikurDielli nė forumin Krijime nė gjuhė tė huaja
  Pėrgjigje: 38
  Postimi i Fundit: 25-08-2004, 05:25
 4. Koncert spring time Boston -June 8
  Nga forever nė forumin Shqipe nė SHBA
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 14-06-2003, 22:23

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •