Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 11 prej 11
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  01-10-2003
  Vendndodhja
  europe centrale
  Postime
  21
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Mendime mbi forumin e kuzhinės!

  qenka mire heu !kthehesh nga puna ,hap albasoul,shikon recetatdhe ja,u ngope.
  ...rose leaves when the rose is dead
  are heaped to the beloved's bed
  and so thy thoughts when thou art gone
  love itself will slumber on.....

 2. #2
  Programues Softueresh Maska e edspace
  Anėtarėsuar
  04-04-2002
  Vendndodhja
  Filadelfia, SHBA
  Mosha
  37
  Postime
  2,573
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 2 herė nė 1 postim
  Po ti je i martuar apo ngopesh vetem duke i lexuar?

 3. #3
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Anėtarėsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,499
  Faleminderit
  0
  103 falenderime nė 94 postime

  Re: shume mire

  Postuar mė parė nga kubla khan
  qenka mire heu !kthehesh nga puna ,hap albasoul,shikon recetatdhe ja,u ngope.
  I lexon pas buke tiiiiiiiiii.....Prandaj thua qė je i ngopur.
  Where does a thought go when it's forgotten?

 4. #4
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  15-02-2003
  Vendndodhja
  UK
  Postime
  514
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Edhe ju tjetri ngopet dhe duke pare...! Guzhina eshte si ajo fjala cte shikon syri ta ben dora...( nese keni pare ndonjehere filma me pulle te kuqe duhet ta kuptoni)

 5. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  03-10-2003
  Vendndodhja
  Big Apple
  Postime
  1,257
  Faleminderit
  0
  9 falenderime nė 9 postime
  "there is no love more sincere than the love for food" George bernard Show
  dashuria kalon nga stomaku -thote nje shprehje popullore- dhe kur gatuan vete shtohet dhe fantazia

 6. #6
  i/e regjistruar Maska e LeNNoN
  Anėtarėsuar
  07-06-2003
  Vendndodhja
  Bucharest
  Mosha
  32
  Postime
  360
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Shum mir forumi i kuzhines !  urime
  You don't lead by hitting people over the head-that's assault, not leadership.

 7. #7
  rrugaē Maska e misterioz
  Anėtarėsuar
  07-04-2005
  Vendndodhja
  rrugeve
  Postime
  74
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Citim Postuar mė parė nga kubla khan
  qenka mire heu !kthehesh nga puna ,hap albasoul,shikon recetatdhe ja,u ngope.
  Lesh ngopesh,te ēon goja leng or tej dhe po s'pate se ēa me ngron o rrasi ndonji veze te skuqme per kollajllik ose shko e futu ne mcdonalds dhe ri-pertyp ndonji humburger.

 8. #8
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-01-2006
  Vendndodhja
  itali
  Postime
  46
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  sa shume cuna ketu te guzhina,po eshte ndonjeri i apasionuar apo jeni vetem te uritur,guzhinier i mire eshte spajkorrsi i elbasanit,te pakten ashtu e mban veten,sidoqofte ka lezet te gjesh nje recete qe te intereson,mua me ndodhi me bonbonet piramidale,nje jete perpara i beja,po tani nuk i mbaja mend dhe e gjeta receten ketu te forumi

 9. #9
  i/e larguar Maska e dibrani2006
  Anėtarėsuar
  29-01-2006
  Vendndodhja
  Europe
  Postime
  2,693
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime
  Keni ngrene ndonjehere jufka me mish,nese e dini ēka jane jufkat.

 10. #10
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  08-02-2008
  Postime
  1,220
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Nje Forum shume i mire
  Nje njohje me specialitetete ndryshme dhe nje menyre e mire per te mesuar receta te reja ne lidhje me pergaditjen e Ushqimeve te ndryshme
  Thene shkurt nje forum shume i qelluar per ata qe jane te apasionuar mbas kuzhines si dhe ushqimeve te ndryshme

 11. #11
  … ßriläntě … ΅ Ų λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Anėtarėsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,593
  Faleminderit
  0
  46 falenderime nė 45 postime
  Nqs anetaret do bashkepunonin pak me shume, me receta te reja te vendeve ku jetojne do ishte ideale. Ju pershendes
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

Tema tė Ngjashme

 1. Rregullorja e Forumit Shqiptar
  Nga Albo nė forumin Portali i forumit
  Pėrgjigje: 82
  Postimi i Fundit: 01-02-2015, 14:33
 2. Mendime rrethrrotulluese nga Tos Lubonja
  Nga Brari nė forumin Problematika shqiptare
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 25-12-2005, 05:47
 3. Kam rene ne mendime...
  Nga Shpirta nė forumin Ditari i meditimeve
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 23-07-2005, 15:52
 4. Mendime rreth zgjidhjes se ceshtjes afatgjate te liderave shqiptare!
  Nga saimiri-uk nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 15-11-2004, 03:23
 5. Bashkėpunoni me forumin shqiptar
  Nga Albo nė forumin Portali i forumit
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 03-11-2003, 07:55

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •