Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 19 prej 19
 1. #1
  i/e larguar Maska e pekomeri
  Anėtarėsuar
  13-08-2003
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  68
  Postime
  451
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime

  Pasqyra tualeti dhe koridoresh

  Pasqyre tualeti
  punuar ne hekur
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga pekomeri : 10-09-2003 mė 07:13

 2. #2
  i/e larguar Maska e pekomeri
  Anėtarėsuar
  13-08-2003
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  68
  Postime
  451
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Pasqyre koridori punuar ne hekur
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 3. #3
  i/e larguar Maska e pekomeri
  Anėtarėsuar
  13-08-2003
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  68
  Postime
  451
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime

  Pasqyra tualeti dhe koridoresh

  Pasqyre tualeti punuar me dore
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 4. #4
  i/e larguar Maska e pekomeri
  Anėtarėsuar
  13-08-2003
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  68
  Postime
  451
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Pasqyre tualeti punuar me dore
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 5. #5
  i/e larguar Maska e pekomeri
  Anėtarėsuar
  13-08-2003
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  68
  Postime
  451
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime

  Pasqyra tualeti dhe koridoresh

  Pasqyre tualeti punuar me dore
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 6. #6
  i/e larguar Maska e pekomeri
  Anėtarėsuar
  13-08-2003
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  68
  Postime
  451
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Pasqyre tualeti punuar me dore
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 7. #7
  i/e larguar Maska e pekomeri
  Anėtarėsuar
  13-08-2003
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  68
  Postime
  451
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime

  Pasqyra tualeti dhe koridoresh

  Pasqyre tualeti punuar me dore
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 8. #8
  i/e larguar Maska e pekomeri
  Anėtarėsuar
  13-08-2003
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  68
  Postime
  451
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime

  Pasqyra tualeti dhe koridoresh

  Pasqyre tualeti punuar me dore
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 9. #9
  i/e larguar Maska e pekomeri
  Anėtarėsuar
  13-08-2003
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  68
  Postime
  451
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime

  Pasqyra tualeti dhe koridoresh

  Pasqyre tualeti
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 10. #10
  i/e larguar Maska e pekomeri
  Anėtarėsuar
  13-08-2003
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  68
  Postime
  451
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime

  Pasqyra tualeti dhe koridoresh

  Pasqyre tualeti
  punuar me dore
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 11. #11
  i/e larguar Maska e pekomeri
  Anėtarėsuar
  13-08-2003
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  68
  Postime
  451
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime

  Pasqyra tualeti dhe koridoresh

  Pasqyre tualeti
  punuar me dore
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 12. #12
  i/e larguar Maska e pekomeri
  Anėtarėsuar
  13-08-2003
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  68
  Postime
  451
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime

  Pasqyra tualeti dhe koridoresh

  Pasqyre tualeti
  punuar me dore
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 13. #13
  i/e larguar Maska e pekomeri
  Anėtarėsuar
  13-08-2003
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  68
  Postime
  451
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Pasqyre tualeti
  punuar me dore
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga pekomeri : 12-09-2003 mė 08:09

 14. #14
  i/e larguar Maska e pekomeri
  Anėtarėsuar
  13-08-2003
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  68
  Postime
  451
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Pasqyre tualeti punuar me dore
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 15. #15
  i/e larguar Maska e pekomeri
  Anėtarėsuar
  13-08-2003
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  68
  Postime
  451
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime

  Pasqyra tualeti dhe koridoresh

  punuar me dore
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 16. #16
  i/e larguar Maska e pekomeri
  Anėtarėsuar
  13-08-2003
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  68
  Postime
  451
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  Pasqyre tualeti
  punuar me dore
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 17. #17
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  15-07-2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  55
  Postime
  4
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Pyetja ime eshte perse nuk ka nje bashkepunim midis xhamit dhe hekurit ,kur te dy mund te bejne punime unike qe marin jete por edhe te individualizuar per cdo klient dhe jo te gjitha njelloj si punime kineze.

 18. #18
  … ßriläntě … ΅ Ų λŁŁї Ϊм Maska e [Perla]
  Anėtarėsuar
  07-09-2006
  Vendndodhja
  Aconteceu !!! Estava escrito assim...
  Postime
  6,593
  Faleminderit
  0
  46 falenderime nė 45 postime
  Po me dru psh nuk punoni? Nje pasqyre ovale me nje kornize druri me gdhendje apo forma eshte shume fine :)
  Un amigo verdadero es algien que cree en ti aunque tu hayas dejado de creer en ti mismo.

 19. #19
  i/e larguar Maska e Edna- shpk
  Anėtarėsuar
  21-03-2009
  Vendndodhja
  Tirane.http://www.edna-professional.com/
  Postime
  150
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Dhe mua do me pelqenin ne dru por ndoshta vetem hekuri eshte zanati i tij , megjithate pergezime per punen e bere.

Tema tė Ngjashme

 1. Tualeti i syve
  Nga __SwEeT_GirL__ nė forumin Bukuri dhe estetikė
  Pėrgjigje: 123
  Postimi i Fundit: 13-01-2010, 13:09
 2. Pasqyra, ēfarė fshihet pėrtej saj?
  Nga Davius nė forumin Tema shoqėrore
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 30-12-2006, 22:11
 3. Pasqyra e temave qė pėrmban forumi i shkencės
  Nga Darius nė forumin Shkenca dhe jeta
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-10-2006, 00:51
 4. Letėrsia shqiptare - Pasqyra e temave tė shkrimtarėve shqiptarė
  Nga Fiori nė forumin Shkrimtarė shqiptarė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 01-09-2006, 10:44
 5. Pasqyra e Borbardhes
  Nga nitROSHI nė forumin Letėrsia shqiptare
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 13-12-2004, 17:17

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •