Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  Άγιος Ειρηναίος της Λυών Maska e Seminarist
  Anėtarėsuar
  10-05-2002
  Postime
  4,982

  Vjeshte mergimi

  Braktisin pemet edhe gjethet

  serish ky ritual largimi

  kjo ere vjeshte e mprehet

  fshikellon si vals trishtimi  Pas kembeve te pleqeve ngjitur

  lozin, ah kjo ironi

  ky qytet i braktisur edhe i heshtur

  i fshikelluar nga mergimi...

 2. #2
  E bukur dhe e dhimbshme

Tema tė Ngjashme

 1. Vjeshtė
  Nga Agim Doēi nė forumin Letėrsia shqiptare
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 24-01-2006, 02:04
 2. Gjethe Vjeshte
  Nga Ardenica nė forumin Letėrsia shqiptare
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 16-04-2003, 14:03
 3. Vjeshte
  Nga Dreri nė forumin Letėrsia shqiptare
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 25-11-2002, 09:51
 4. Ishte vjeshtė
  Nga iliregjakova nė forumin Letėrsia shqiptare
  Pėrgjigje: 26
  Postimi i Fundit: 04-11-2002, 17:09
 5. Leter nga mergimi - Tropoja
  Nga shigjeta nė forumin Letėrsia shqiptare
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 20-04-2002, 20:42

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •