Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 4

Tema: Irena Vreto

 1. #1
  Administratore Maska e Fiori
  Anėtarėsuar
  27-03-2002
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  3,011

  Irena Vreto

  Nė iksha shpejt

  Ne iksha shpejt prej kesaj bote
  ju mos qani shoqet e mia
  se shpirti im vec zhurmeroi
  ai s'u ndryshk nga plogeshtia.

  Zi mos me mbani se shkoj e lumtur
  vec trendafila ma mbushni shtratin
  e lozni qeshni rreth trupit tim
  te me percillni dua mes gazit.

  Rinia ime mos t'iu dhimset
  me mire le tju breje zilia
  sa kohe jetova ne kete dhe
  vdekjen ma vrau dashuria.

 2. #2
  Gone Maska e MiLaNiStE
  Anėtarėsuar
  19-05-2003
  Vendndodhja
  dónde ustedes no me puede ver
  Mosha
  31
  Postime
  1,770
  shum e bukur kjo lal

 3. #3
  Kurt-Cobain Maska e ComeAsYouAre
  Anėtarėsuar
  20-06-2003
  Vendndodhja
  Play Boy
  Postime
  280
  WoW me te vertet qe me ka pelqyer shume.nqs ke mundesi na shkruaj dhe te tjera.bravo dukesh qe ke talent ti lal..
  Afroi buzet te te shuaj zjarrin.
  Po ti me thua;
  -- Ż marr! A shuhen zjarret me zjarre!?

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,861
  Postimet nė Bllog
  1
  Citim Postuar mė parė nga Fiori Lexo Postimin
  Nė iksha shpejt

  Ne iksha shpejt prej kesaj bote
  ju mos qani shoqet e mia
  se shpirti im vec zhurmeroi
  ai s'u ndryshk nga plogeshtia.

  Zi mos me mbani se shkoj e lumtur
  vec trendafila ma mbushni shtratin
  e lozni qeshni rreth trupit tim
  te me percillni dua mes gazit.

  Rinia ime mos t'iu dhimset
  me mire le tju breje zilia
  sa kohe jetova ne kete dhe
  vdekjen ma vrau dashuria.
  Midis shume poezive te bukura edhe kjo ,Irena te mrekullon

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •