Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 23
 1. #1
  ÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆ
  Anėtarėsuar
  26-02-2003
  Postime
  1,349

  Disejnet e mia ...

  Disejnet e mia ... 3D, Flash etj...

 2. #2
  ÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆ
  Anėtarėsuar
  26-02-2003
  Postime
  1,349
  3D
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 3. #3
  ÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆ
  Anėtarėsuar
  26-02-2003
  Postime
  1,349
  ...3D
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 4. #4
  ÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆ
  Anėtarėsuar
  26-02-2003
  Postime
  1,349
  GIF animacion
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 5. #5
  ÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆ
  Anėtarėsuar
  26-02-2003
  Postime
  1,349

  Wink

  GIF animacion

  • * Ky ėshtė animacioni i im , qė e kam pėrdorur shume kohė si avatar personal:
  * Mbase do tė filloj sėrish tė e pėrdori si avatar personal : )  PrInCiPiEl
  :syze

 6. #6
  carpe diem Maska e drini_nė_TR
  Anėtarėsuar
  28-09-2002
  Vendndodhja
  Tiranė, AL
  Mosha
  39
  Postime
  1,585
  PrInCiPiEl mirėserdhe tek Arti Shqiptar. Kėto punimet nė Flash i punon? Apo punon mė tej me 3dsmax ose maya? Mė pėlqyen gjeri tani, veēse avatari i fundit, duhet tė rimanipulosh kohėn... s'harrij dot tė lexoj shkrimin se hikėn shumė shpejtė.

  Pėrshėndetje
  Drini.

 7. #7
  ÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆ
  Anėtarėsuar
  26-02-2003
  Postime
  1,349

  Smile


  drini_nė_L.A.
  Shkruajtur mė 08-08-2003

  PrInCiPiEl mirėserdhe tek Arti Shqiptar. Kėto punimet nė Flash i punon? Apo punon mė tej me 3dsmax ose maya? Mė pėlqyen gjeri tani, veēse avatari i fundit, duhet tė rimanipulosh kohėn... s'harrij dot tė lexoj shkrimin se hikėn shumė shpejtė.

  Pėrshėndetje
  Drini.

  Pėrshėndetje drini_nė_L.A.

  Punimet janė tė bėra nė njė program tjetėr 3D , qė ėshtė i ngjashėm me LightWave.

  Avatari i fundit ėshtė punuar nė dimensione 48x48 pixels dhe mbase mund t'i bėhen ca pėrmirėsime ...
  Teksti i avatarit ėshtė ky:

  • Kodi:
    
           Do: NOT
           BRIM OVER
           CONVULSE
            TWIST
            CAST
   
           Be: BOLD
            HONEST
           PRINCIPLED  PrInCiPiEl


 8. #8
  ÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆ
  Anėtarėsuar
  26-02-2003
  Postime
  1,349

  Smile


  Nė vijim ėshtė njė Interface i njė Multimedia PREZANTIMI Personal ,
  qė e kam bėrė nė vitin 2002.
  Prezantimi ishte pėr SHQIPONJĖN dhe pėrmbante Informacione tė ndryshme pėr SHQIPONJĖN , Fotografi , Audio , Video, 3D dhe Flash disejne.
  Nė atė Projekt kam pėrdorur programe tė ndryshme.
  Projekti ėshtė finalizuar komplet nė Macromedia Director.
  ©PrInCiPiEl

  :syze

 9. #9
  ÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆ
  Anėtarėsuar
  26-02-2003
  Postime
  1,349

  Lightbulb Flash  Klikoni nė linkun e MĖ POSHTĖM , pėr tė shikuar njė Flash DESIGN .
  PrInCiPiEl
  :syze


 10. #10
  ÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆ
  Anėtarėsuar
  26-02-2003
  Postime
  1,349

  Cool Dizajn


  Njė shtėpi tredimensionale , e punuar nė njė 'bitmap data' program :)
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 11. #11
  ÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆ
  Anėtarėsuar
  26-02-2003
  Postime
  1,349

  Wink


  Pėr Albasoul :
  - Punuar nė programin : 6-o-1 :-)
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 12. #12
  i/e regjistruar Maska e MtrX
  Anėtarėsuar
  29-11-2002
  Vendndodhja
  Korēė
  Mosha
  39
  Postime
  755
  pergezime per punet e tua, disa prej tyre me pelqyen me shume se te tjera...
  nje pyetje kisha, sa kohe t'u desh per te bere punimin e fundit dmth Albasoul?
  MtrX ubicumque felix

 13. #13
  ÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆ
  Anėtarėsuar
  26-02-2003
  Postime
  1,349

  Cool


  • * Perėndimi i Diellit :

  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 14. #14
  ÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆ
  Anėtarėsuar
  26-02-2003
  Postime
  1,349

  Cool


  - Oqeani :)
  Fotografitė e Bashkėngjitura Fotografitė e Bashkėngjitura  

 15. #15
  Administratore Maska e Fiori
  Anėtarėsuar
  27-03-2002
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  3,011
  Kjo e fundit me pelqeu me shume nga te gjitha Princi :)

 16. #16
  ÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆ
  Anėtarėsuar
  26-02-2003
  Postime
  1,349

  Pėrshėndetje


  Fiori :
  - Ju faliminderit pėr konisderatėn :)


  PrInCiPiEl

 17. #17
  Kupidusi vogel Maska e Enola
  Anėtarėsuar
  06-08-2003
  Vendndodhja
  nga ketu shikoj malin e Dajtit
  Mosha
  41
  Postime
  102
  mmm, vertet interesante s'kam cte them :)
  I'm not interested in the next generation
  I'm interested in US

 18. #18
  ÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆ
  Anėtarėsuar
  26-02-2003
  Postime
  1,349

  Lightbulb 3D


  • * Abstrakt : 19. #19
  ÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆÆ
  Anėtarėsuar
  26-02-2003
  Postime
  1,349
  3D 20. #20
  Administratore Maska e Fiori
  Anėtarėsuar
  27-03-2002
  Vendndodhja
  USA
  Postime
  3,011
  Shume qetesuese, te duket vetja si ne Parajse :)


  Pershendetje!

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •