Close
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 5 prej 5
 1. #1
  http://www.ganoweb.com Maska e Shpirt Njeriu
  Anėtarėsuar
  30-09-2002
  Vendndodhja
  Ne toke sepse ne HENE per fat te keq nuk arrita dot
  Postime
  1,897
  Faleminderit
  0
  4 falenderime nė 4 postime

  Realitet apo Ekzagjerim?!

  Sot me dt 31 korrik nje gazete angleze e quajtur ``The Sun` mbushi 2 faqe te shkruara rreth Mentalitetit shqiptar ne perfshirje me budalliqet e bera te se kaluares ,dhe atyre qe vijojne deri me ditet e sotme.
  Titulli
  Albanian mafia man`s shock offer to the `Sun`.
  Kjo gazete sot ekspozoi nje skandal skllave seksi,ne te perfshin shumicen e madhe te gocave shqiptare , te cilat punojne si prostituta tere Europen.
  Kjo tragjedi eshte operuar nga mafja shqiptare,dhe gazetari i cili eshte futur fshehtazi per te kryer kete operaciaon ,ka marre disa te dhena mbi rrjetin e operimit.
  Pas disa minutash bisede me te mafjozi shqiptar i ka ofruar atij se mund te fusi ne UK femi per £527.{750 euro}.
  Pas kesai bisede gazetari udheton per ne shqiperi te zbuloi sa me shume rreth ketij trafiku.
  Ai zbuloi ne Vlore se shumica e vajzave ishin rrahur edhe keqtrajtuar qe te punonin si prostituta.
  Gjithashtu gazetari zbuloi se gati 33.000 vajza shqiptare punojne si prostituta ne perendim, <Call Girls>.
  Me kaq po e mbyll.
  Une mendoi se shkrimi ne te cilen ka bere kjo gazete don te tregoi montalitetin dhe sjelljen e shqiptareve gjate gjithe globit dhe mbrenda vendit tone.
  Per me gjate pres pergjigjet e juaja.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Shpirt Njeriu : 31-07-2003 mė 18:52

 2. #2
  PEDAGOG Maska e Pyes_Lotin
  Anėtarėsuar
  07-06-2002
  Vendndodhja
  Chelsea
  Postime
  1,691
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Jo banalitete ne forum
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Jola : 01-08-2003 mė 18:07
  Jam JETUS jo TREGUS!.

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  31-07-2003
  Postime
  730
  Faleminderit
  0
  6 falenderime nė 6 postime
  Eshte me vertete e trishtueshme. Jo vetem per ato vajza qe jan keqtrajtuar, e kan mbetur injorante. Po dhe per gjith ne shqiptaret.
  Be yourself and you will always be in fashion.

 4. #4
  i/e regjistruar Maska e R2T
  Anėtarėsuar
  18-04-2003
  Postime
  1,062
  Faleminderit
  0
  5 falenderime nė 5 postime
  Vlora Vlora, Vlora Vlora bjeri me te lumte dora .................................................. .........
  Postimi i mesiperm nuk shpreh detyrimisht opinionin e autorit mbi temen e ngritur.

 5. #5
  Miss. Congeniality
  Anėtarėsuar
  19-11-2002
  Vendndodhja
  Where else babe?
  Mosha
  38
  Postime
  182
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  kush eshte "the sun" gazeta cfare sgteti sepse po ihruj nje leter tani editorit une dhe ja rrefej qejfin mire!
  Nejse sa per cfare eshte te verteta apo jo ato qe ka shkruajt ai nuk i dime!
  prane detit i pa lare
  prane drites i pa pare
  prane sofres i pa ngrene
  prane dijes i pa nxene

Tema tė Ngjashme

 1. Bota e Publicisteve Musliman - Shtypi !!
  Nga fisniku-student nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 13-09-2009, 12:33
 2. Ēfarė ėshtė virtualizmi?
  Nga KACAKU nė forumin Filozofi-psikologji-sociologji
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 24-08-2008, 18:46
 3. Miti si realitet dhe si gėnjeshtėr, PROF.DR. ARTAN FUGA
  Nga Xhuxhumaku nė forumin Enciklopedia letrare
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 17-05-2006, 17:43
 4. Shqiptare... deri ne ekzagjerim
  Nga Xhuxhumaku nė forumin Enciklopedia letrare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-04-2005, 20:38
 5. Teknologjia Matrix po bėhet realitet?
  Nga Tini- nė forumin Lajme nga informatika
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 02-07-2004, 09:20

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •