Close

Rezultati i Sondazhit: Ciles grupmoshe i perkisni?

Votues
227. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • 10 - 14 vjec

  2 0.88%
 • 15 - 19 vjec

  47 20.70%
 • 20 - 24 vjec

  91 40.09%
 • 25 - 29 vjec

  38 16.74%
 • 30 - 34 vjec

  25 11.01%
 • 35 - 39 vjec

  8 3.52%
 • 40 - 44 vjec

  7 3.08%
 • 45 - 49 vjec

  2 0.88%
 • 50 - 54 vjec

  1 0.44%
 • 55 - 59 vjec

  1 0.44%
 • 60 - 70 vjec

  2 0.88%
 • 70++ vjec

  3 1.32%
Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 45
 1. #-19
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,812
  Postimet nė Bllog
  3

  Grupmoshat e anetareve te forumit

  Sondazhi i kesaj jave do te jete nje sondazh qe besoj do te jete me interes per te gjithe ju. Pyetja e sondazhit te kesaj jave ka te bere me grupmoshen tuaj. Qellimi i ketij sondazhi eshte qe te mund te na japi nje ide me te mire statistikore se si jane ndare anetaret e forumit ne perqindje sipas grupmoshave. Kjo do tu ndihmoje ju si anetaret per te patur nje ide se kush u lexon apo merr pjese ne diskutime, na jep nje ide dhe ne stafit te forumit mbi grupmoshat me aktive ne forum.

  Ju ftoj te votoni dhe te shprehni dhe mendimin tuaj me poshte.
  "Babai i shtetit ėshtė Ismail "Qemali", e zbuloi Edvin shkencėtari!"

 2. #-18
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  21-02-2003
  Vendndodhja
  Itali
  Mosha
  52
  Postime
  28
  Po "Sa dhėmbė kemi ne goje" - ju intereson ???
  Mjafton emeri im

 3. #-17
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  24,812
  Postimet nė Bllog
  3
  Postuar mė parė nga Ramiz
  Po "Sa dhėmbė kemi ne goje" - ju intereson ???
  Nese do te na interesonte numri i dhembeve ne goje, do tu pyesnim, por nuk po u pyesim per dhembet por per moshen. Nuk keni perse indinjoheni nga sondazhi, ai eshte fakultativ dhe i hapur per te gjithe. Ata qe nuk duan te marrin pjese, nuk kane perse marrin pjese, askush nuk i detyron.

  Dhe une qe kujtoja se vetem femrat e kishin pak problem, kur vjen fjala tek mosha
  "Babai i shtetit ėshtė Ismail "Qemali", e zbuloi Edvin shkencėtari!"

 4. #-16
  Miss. Congeniality
  Anėtarėsuar
  19-11-2002
  Vendndodhja
  Where else babe?
  Mosha
  39
  Postime
  182
  Shume mire,nqs ka ndonje resultant mbrapa dhe ju nevojitet, eshte thjesht per statistike besoj.
  prane detit i pa lare
  prane drites i pa pare
  prane sofres i pa ngrene
  prane dijes i pa nxene

 5. #-15
  http://www.tropoja.org
  Anėtarėsuar
  30-10-2002
  Vendndodhja
  England[SE]
  Mosha
  35
  Postime
  390
  paska me shume te mdhej mer )

  O Azem shqipe malsie,
  Per ty loti na ka hije.

 6. #-14
  Gate 7 Maska e Noerti
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Athine
  Mosha
  37
  Postime
  213
  Deri tani esht 20-24 ku dhe perkas besoj se kjo moshe do jet me shume.
  Por tani dhe jam habitur pak kur pash nje votim 70 e siper
  Gjith te mirat!
  Ku ėshtė besa aty ėshtė dhe shpresa.

 7. #-13
  DuRrEsAk&MoDeRaToR Maska e Bledari
  Anėtarėsuar
  22-04-2002
  Vendndodhja
  Durres - Shqiperi
  Mosha
  36
  Postime
  2,071
  Nje dicka te vogel keni bere gabim qe keni vene ato te moshes 50 deri ne 70 sepse ato dua vetem kafe edhe raki edhe nuk e din PC se si perdoret .

 8. #-12
  i/e regjistruar Maska e Miss*Naughty*TR
  Anėtarėsuar
  29-05-2003
  Vendndodhja
  Londer
  Mosha
  34
  Postime
  50
  Une i perkas 15-19.........edhe per 8 muaj do ti perkas 20-24
  Getting old : (

 9. #-11
  I DASHURUAR PAS DETIT Maska e FJORIN
  Anėtarėsuar
  26-02-2003
  Vendndodhja
  E.U.** SHQIPTAR DHE JO FETAR
  Postime
  432
  25 byrazer i mbushim se shpejti. hajt te gezoj ditelindjen dhe 125 vjec

  Faleminderit per urimet tuaja
  1. ARSYEJA E GRUAS QENDRON NE BUKURINE E SAJ ,BUKURIA E BURIT NE QENDRON NE ARSYEN E TIJ
  2.ESHTE E LEHTE TE BEHESH HOXHE APO PRIFT, POR ESHTE E VESHTIRE TE BEHESH NJERI
  WEN MY LOVE SWEARS THAT SHE IS MADE OF TRUTH, I DO BELIVE HER,THOUGH I KNOW SHE LIES....(W.Shekspire)

 10. #-10
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-05-2003
  Vendndodhja
  NY
  Mosha
  38
  Postime
  1
  Pershendetje!

  Une edhe pak dite dhe behem 20 vjece...
  ***Te gabosh eshte njerezore
  Te falesh eshte hyjnore...***
  *************

 11. #-9
  Proud_2_B_Albanian Maska e bledbeld
  Anėtarėsuar
  14-05-2002
  Vendndodhja
  Worcester, MA - SH.B.A
  Mosha
  39
  Postime
  31
  FJORIN! keshtu eshte, kur s'te thone gje te tjeret, e vetmja gje qe ngelet eshte ti besh qejfin vetes. j/k nejse ta gezosh ditelindjen dhe pac fat. later!

 12. #-8
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  18-11-2002
  Mosha
  37
  Postime
  6
  kurse une deri tani i perkas moshes 15-19............pas 3 muajsh huyj ne ate 20-24..................ciaooooooooooooooo

 13. #-7
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  23-07-2002
  Postime
  3
  Numrat jane vetem per matematicienet dhe lekistet

 14. #-6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  07-07-2003
  Vendndodhja
  italia
  Mosha
  38
  Postime
  1
  Pershendetje une jam19,5vjc
  Dj SOL

 15. #-5
  i/e regjistruar Maska e SoPraNoS
  Anėtarėsuar
  10-12-2002
  Vendndodhja
  norvegji
  Mosha
  36
  Postime
  15
  po mir e keni ju aq thoni se jeni dhe aq besoj se jeni
  If u wont to be more sexy
  (shit ca speca) and drink some pepsi

 16. #-4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  01-07-2003
  Vendndodhja
  tani??? cte duhet ty?!!:D
  Postime
  7
  une e shkreta der para 26 ditesh isha aty te 15_19. tani jam ke kjo tjetra me pune 20-teshi. u plaka,gjynaf une
  :^lulja...WhAt YoU SeE iS nEvEr WhAt YoU GeT... :^lulja

 17. #-3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  25-04-2003
  Vendndodhja
  Norrköping, Suedi
  Postime
  215

  Bledari Plak!

  Bledari - kam dėshirė tė tė nguc pak. Kur shkruan se ato (pse jo ata?) tė moshės 50 deri 70 vjec merren vetėm me kafe dhe raki dhe nuk dinė tė pėrdorin PC-nė, ti mendoke pikėrisht si ata matufėt, tė cilėt po ankohen pėr rininė ("tė rinjtė nuk janė serioz, nuk dinė gjė pėr jetėn, mė mirė tė heshtin deri sa tė bėhen pak mė tė matur etj"). Sepse tė moshuarit mund tė jenė me shpirt djaloshar, dhe i riu mund tė jetė shpirtėrisht i ngurtėsuar....
  Bledari, mos mė merr pėr tė keq - besoj se ke shkruar pak me humor pėr ne qė jemi mė tė vjetėrit. Dhe dihet: rinia ėshtė njė sėmundje qė vetėm vitet mund tė shėrojnė!
  Ullmar Qvick

 18. #-2
  i/e larguar Maska e pekomeri
  Anėtarėsuar
  13-08-2003
  Vendndodhja
  Tirane
  Mosha
  69
  Postime
  451
  I dashur Bledar.
  Po te shkruaj sepse edhe im bir keshtu e ka emrit,
  Mendoj qe ky forum nuk eshte disko ku marin pjese vetem te rinj,por eshte nje forum ku mund te perfitojme te gjithe nga njeri tjetri.Cilido ka vlerat e tij ne jete.Duhet te respektosh dhe me te vjetrit.Ata mund te bejne ate qe ty mund te duhen vite per ti bere.Repekte Pekomeri

 19. #-1
  une i perkas moshes 15-19
  Baby_girl

 20. #0
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  31-12-2002
  Vendndodhja
  itali
  Mosha
  39
  Postime
  8

  Thumbs down

  Une i perkas moshes 20-24.
  por deshta te them
  Mor bledar pak me rrespekte per te moshuarit,sepse siē thojne
  " ku eshte plaku velon gjaku"
  nuk e di nese eshte e vertet.

  ju uroj tegjitheve te beheni 100

Faqja 0 prej 3 FillimFillim 12 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Rregullorja e Forumit Shqiptar
  Nga Albo nė forumin Portali i forumit
  Pėrgjigje: 82
  Postimi i Fundit: 01-02-2015, 15:33
 2. Gjilani
  Nga cod3r nė forumin Bashkėpatriotėt e mi nė botė
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 10-05-2009, 13:18
 3. Ortodoksia dhe Shqipėria
  Nga shendelli nė forumin Komuniteti orthodhoks
  Pėrgjigje: 258
  Postimi i Fundit: 07-04-2004, 18:16
 4. Publikohet portali i forumit
  Nga Albo nė forumin Portali i forumit
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-06-2003, 12:49

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •