Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 1
 1. #1
  Modertator paportofol
  Anėtarėsuar
  01-04-2003
  Postime
  47

  Jehona e Kosovės!

  Administratorė dhe moderatorė, pėr arsye origjinaliteti kėtu mė poshtė po vė nje lidhje (link) tė njė interviste qė spjegon shumė gjėra si filloi ushtrimi i ushtarėve tė parė tė Kosovės nė Shqipėri (1991) deri te lufta e haptė e Kosovės.

  http://www.trepca.net/2003/0603/0306....ne.kosove.htm  Tė fala tė gjithėve
  drenica martire
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga drenica martire : 09-06-2003 mė 15:13
  "Duhet tė mėsosh tė dalėsh mė i pastėr nga situatat e papastra, dhe nėse ėshtė e nevojshme, tė lahesh edhe me ujė tė ndotur".

Tema tė Ngjashme

 1. Fatmir Limaj
  Nga ARIANI_TB nė forumin Bashkėpatriotėt e mi nė botė
  Pėrgjigje: 295
  Postimi i Fundit: 07-02-2015, 16:09
 2. Tahiraj: Rrefime mbi luften ne Kosove
  Nga Kuksjan_forever nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 09-11-2010, 14:42
 3. Kushtetuta e Republikės sė Kosovės
  Nga YlliRiaN nė forumin Kulturė demokratike
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 01-04-2009, 19:17

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •