Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 8
 1. #1
  rrezja e shtate
  Anėtarėsuar
  16-05-2002
  Vendndodhja
  Itali
  Postime
  13

  kujdes!!!!

  me ka ndodhur qe disa mp3 qe shkarkova me morpheus nuk i lexonte winamp, kur windows media player po. dhe ndersa i lexonte u hapen disa pop-up te sitesh te tipit "gourgeous tees" etc.
  krahasova header te ketyre file me mp3 dhe me wma...ishin file wma te modifikuar me wmasdk te microsoft.
  kjo eshte e mundur ne saje te nje ideje te microsoft qe quhet "live scripting" ( if nuk gabohem ) qe lejon egzekutimin e link dhe te activex nga file wma !!!!
  ne pritje te virusave te pare qe do te shfrytezojne kete feature te wma ju kshilloj dhe nje here kujdes dhe sidomos perdorni winamp perpara.

  pax
  madman

 2. #2
  Perjashtuar
  Anėtarėsuar
  25-09-2002
  Vendndodhja
  Mudder
  Postime
  447
  Me gjithe mend edhe une kam mar virus me kazaa po KaZaa me sa di une eshte nje lloj mjeti qe ti mer nga dikush edhe dikush mer nga ty prandaj kujdes se nuk jan te gjithe te ndergjegjshem mund tu fusin nonji virus ne ato qe marim.

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  15-06-2002
  Vendndodhja
  PACA, France
  Mosha
  38
  Postime
  35
  Meqe ra fjala per kazaan...tek www.kazaalite.nl eshte nje version i kazaa, i permiresuar pa reklamat dhe programet addware dhe spyware te kazaas...dhe ka shpejtesi me te madhe ne download.
  P.S mos pranoni te beni upgrade ne kazaa 2.0.2 sepse instalon kazaan klasike...
  Para se ta instaloni cinstaloni kazaan e vjeter, dhe pastroni regjistrat (run->regedit->hkey_current_user->software->kazaa)fshini fishierin me emrin kazaa.

 4. #4
  shtrige..e..mire Maska e prettyshkodrane
  Anėtarėsuar
  12-06-2002
  Vendndodhja
  larg shkodres
  Mosha
  38
  Postime
  157
  Ok une e kam kete problem sepse me ka dale update kazaa 2.0 edhe e kam marre ate ..por me ju thane te drejten skuptoj asgja nga keto qe thoni juve....ca asht winamp??//
  ju lutem me ndihmoni
  SA HERE LARG TEJE DO JEM
  GJITHMONE NE ZEMER DO TE KEM
  NESE DO KEM CA PIKA LOT NE SY
  DIJE SE ATO JANE LOT MALLI PER TY....

 5. #5
  Aop Tek #shqiperia Maska e KinG_LIOn
  Anėtarėsuar
  27-08-2002
  Vendndodhja
  cHicago IL
  Mosha
  37
  Postime
  34

  Kazaa suckis

  po ca eshe updata kazaa 2 edhe mua me del se ca eshe nuk e mare vesh se mua mu fute nje virus edhe me dole shume folder ase vet nuk i more vesh ca dreqi ishi edhe u mundove ta bej del kazaa far nga kopjuri padej kujdes se kjo kazaa eshe vari qillone edhe me tregone ca munte te bej per brojte ndaj kazzaa mose te kem problem

 6. #6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-11-2002
  Vendndodhja
  aty.....ketu....
  Postime
  18
  Une kame shume kohe qe perdor kazzan dhe e kam programin kryesor dmth dhe me sa mbaj mend me ka ndodhur ne 2 raste qe winamp te mos i lezoj mp3 por zakonisht si herene pare perte degjuar nje mp3 te saposhkarkuar une perdor vet kazzan .
  Si thoni ka problem?? Deri tani nuk kam has ndonj gjo.

 7. #7
  budgetawningandrails.com Maska e Edmondii
  Anėtarėsuar
  01-05-2002
  Vendndodhja
  Lidhjet personale lejohen vetem si faqe hyrje.
  Postime
  125
  Edhe dicka tjeter. Mbarova per computer science edhe kush te thote se Kazza te prish programet apo the system, ska te beje fare me systemin. E para eshte vetem nje program qe kerkon pier-to-pier aplications, edhe te jep akses te websitit qe eshte ajo file. Pastaj fillon edhe e download. Edhe nje dicka per te patur ne endje. Para se ti hapesh te gjith files skene per virus pastaj bej cte kesh qejf. Edhe po ste peqevi kazaa. atehere gji
  MORPHEUS.COM
  The faith of the Albanian is Albanianism.
  Feja e Shqiptarit ėshtė Shqiptaria

 8. #8
  i/e regjistruar Maska e Vinjol
  Anėtarėsuar
  28-04-2002
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  1,538

  Pėr: Kujdes me Kazzaa

  Kazza.com ehhhhhhhh kohet e vjetra ka qene i [ari program qe bente download for free nga interneti
  Mos u mundo te behesh njeri i suksesshem por me mire te behesh i vlefshem..

Tema tė Ngjashme

 1. Disa nga Ilacet me te zakonshme dhe efektet e tyre
  Nga Vinjol nė forumin Mjeku pėr ju
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-01-2009, 09:12
 2. Atropina
  Nga Vinjol nė forumin Mjeku pėr ju
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-01-2009, 09:11
 3. Kujdes! Jo per t'u alarmuar, por... ndodh edhe keshtu
  Nga Janka nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 35
  Postimi i Fundit: 03-07-2006, 07:17
 4. Arqipeshkvi: Kujdes Botėrorin, kėrkohen 40 000 prostituta!
  Nga Davius nė forumin Problematika shqiptare
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 20-04-2006, 18:32

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •