Close
Faqja 0 prej 5 FillimFillim 12 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 82
 1. #1
  *Forever* Maska e malli
  Anėtarėsuar
  24-09-2002
  Vendndodhja
  Antwerpen
  Mosha
  42
  Postime
  668

  Unhappy Natyrale apo Silikone.

  Shume vajza te pakenaqura sepse kan lindur me nje gjoks jo te madh , zgjedhin nje operacion plastik (silikone) , ēfare mendoni ju vajza eshte nje ide e mire kjo? (natyrale apo silikone.)
  Jepni pergjigjen tuaj edhe ju djemte.

 2. #2
  S'ka nevoj te jete gjoksi i madh, mjafton te kete formen dhe fortesine mesatare per te luajtur rolin e tij ne mardhenjen seksuale; nese gjoksi eshte baras me derrasen atehere s'do ishte keq nje nderhyrje kirukgjike dhe te mbushet me silikon.

  PS Flas per shijen time, mos me bieni ne qafe per kete qe thash . (te merremi vesht qe tani.. lol)

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e Calexico
  Anėtarėsuar
  11-05-2003
  Postime
  61
  i preferoj natyrale. por duhet tė jenė nė "nivel" ato se pastaj nuk dua as silikonė.

  jo qė jetoj pa to, po gjej njė grua tjetėr.

  shnet.

 4. #4
  *Forever* Maska e malli
  Anėtarėsuar
  24-09-2002
  Vendndodhja
  Antwerpen
  Mosha
  42
  Postime
  668
  Shume pergjigje te sakta ēuna
  **Gezimi , lumturia, deshperimi dhe loti im varet nga ti.

 5. #5
  natyrale qe jane me te mira nuk ka diskutim,
  me silikone te japin nje bukuri artificiale por duhet patur kujdes se kam ndegjuar se mund te plasin duke (lozur) me to

 6. #6
  Moderatore
  Anėtarėsuar
  09-06-2002
  Postime
  1,812
  Gjoksi natyral eshte i bukur por pas lindjes se femijeve ai bie. Ky nivel varet nga geni. Gjiri ploteson nevojat e femijes me ushqim dhe gjate vitit te pare sasia e qumeshtit e rrit konsiderueshem masen e gjinjve. Per kete arsye, pasi shkeputet femija nga gjiri eshte normale qe zvogelohen permasat. Jo vetem kaq por qe gjate barres shfaqen smaliatura ne gjoks. Eshte mire te parandalohen me kremra ndihmese qe kompensojne elasticitetin
  e lekures. Me pas, ne kete gjendje, mund te perdoren maska apo kremra ndihmese por asnjehere nuk mund te pretendojme se do te marre trajten e mepareshme ne masen 100%. Operacioni plastik eshte nje zgjidhje por sido qe te jete, silikoni eshte trup i huaj ne organizem pavaresisht se eshte i adaptueshem.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Mina : 15-05-2003 mė 08:53
  Kenga me e larte qe mund te degjoje njeriu eshte belbezimi i shpirtit njere

 7. #7
  Perjashtuar Maska e shkodrane82
  Anėtarėsuar
  01-05-2002
  Vendndodhja
  Sunshine State
  Postime
  1,750
  Edhe une jam pro e gjoksit natural,edhe sikur nje femer te mos kete gjoks shume ajo sdo te thote gje,pse duhet ta fuse vedin neper operacione qe fundi fundit sja vlen.
  Jam plotesisht dakort me mendimin e Stterolles qe thote masa ska edhe aq rendesi,sa ka bukuria e tij.
  Urime per temen Malli shume e vecante...

 8. #8
  *Forever* Maska e malli
  Anėtarėsuar
  24-09-2002
  Vendndodhja
  Antwerpen
  Mosha
  42
  Postime
  668
  thanks motra
  **Gezimi , lumturia, deshperimi dhe loti im varet nga ti.

 9. #9
  in bocca al lupo Maska e Leila
  Anėtarėsuar
  25-04-2003
  Postime
  2,558
  Te isha djale, do i preferoja femrat me gjoks te vogel (jo derrase fare, por te vogel) por... *fundkurrizin* e dua te madh! LoL! <mendoj Jennifer Lopez>

  Seriozisht... une shoh shume femra qe jane A-cup apo B-cup dhe duan ta rrisin gjoksin me shume. Nga eksperienca ime, nuk me kane pelqyer kurre sepse gjithnje te rendon, dhe prej kesaj arsye flej me bark. Ku ti gjej une A-cup apo B-cup! Nuk rendojne dhe nuk te bezdisin. Me me shume se sa kaq, nuk mund te veshesh c'do lloj bluze qe do. Kur vesh nje T-shirt, dukem e shendoshe. Ne qofte se nuk je derrase fare, lere gjoksin sic eshte. Numri i tyre nuk te ben me shume apo me pak femer. Sa here qe shoh femrat e tjera me gjoks me te vogel, behem xheloze sepse i duket beli me elegant dhe i rrin gjoksi me... siper (jo deri te gjunjet) LoL! Ok... Ok... ndalova!

  Ky ishte opinioni & eksperienca ime.

  P.S.: Thone qe nuk ja vlen te kesh operacion. Une mendoj qe te gjithe i vejne vlera te ndryshme gjerave. Kur e ke, te duket jo shume e vleshme. Kur nuk e ke... te duket e domosdoshme! Disave i vlen, disave jo.
  trendafila manushaqe
  ne dyshek te zoterise tate
  me dhe besen e me ke
  dhe shega me s'me nxe

 10. #10
  Molle peme apo molle parafine?

 11. #11
  Programues Softueresh Maska e edspace
  Anėtarėsuar
  04-04-2002
  Vendndodhja
  Filadelfia, SHBA
  Mosha
  39
  Postime
  2,573
  Si forum bukurie qė ėshtė duhet tė ketė disa ilustrime. Jam i sigurtė se do fillojnė tė marrin pjesė mė shume meshkuj po tė postoni disa shėmbuj.

  Merr njėēikė shėmbull nga Nuska qė e ndryshoi maskėn pėrnjėhere pėr tju pėrshtatur kėsaj teme.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Mina : 17-05-2003 mė 06:38
  Edi

 12. #12
  ~NiGoTo~ Maska e Toreador
  Anėtarėsuar
  18-02-2003
  Vendndodhja
  Durres
  Mosha
  37
  Postime
  192
  Une per menimin tim i preferoj femrat me gjoks natyral jo me silikon ta kete si ta kete te vogel ose te madh
  AOp Tek #Shqiperia

 13. #13
  I DASHURUAR PAS DETIT Maska e FJORIN
  Anėtarėsuar
  26-02-2003
  Vendndodhja
  E.U.** SHQIPTAR DHE JO FETAR
  Postime
  432
  Mjafton te jete natyral . Si i vogel dhe i madh ate i ka dhene natyra femres kur e ka te madh femra ankohet ,kur e ka te vogel prape ankohet prandaj te jete e kenaqer femra me ate qe i jep natyra dhe jam kundra silikonit.


  Dhe do te thoja per Stterolla sikur edhe derrase te ishte gjoksi i nje femre prape jam kundra .Nuk mund te perfytyroj nje gje te tille sikur do te puthja nje qeske me GJIZE dhe jo gjoks femre apo jo lal


  hajt shendet te gjitheve. Dhe femra mos u ngaterroni me silikone dhe budallalleqe te tjera se gjate operacioneve mund te hyne dhe mikrobe ne gjoks dhe mund te perhapen dhe semundje te tjera qe s'eshte mire ti shkruaj

  SHENDETI NE RRADHE TE PARE
  1. ARSYEJA E GRUAS QENDRON NE BUKURINE E SAJ ,BUKURIA E BURIT NE QENDRON NE ARSYEN E TIJ
  2.ESHTE E LEHTE TE BEHESH HOXHE APO PRIFT, POR ESHTE E VESHTIRE TE BEHESH NJERI
  WEN MY LOVE SWEARS THAT SHE IS MADE OF TRUTH, I DO BELIVE HER,THOUGH I KNOW SHE LIES....(W.Shekspire)

 14. #14
  ... Maska e magjistari
  Anėtarėsuar
  02-10-2002
  Vendndodhja
  Marjikistan
  Mosha
  39
  Postime
  62
  Un do e preferoja natural me selekon.
  Love is the answer, but while you’re waiting for the answer, sex raises some pretty good questions.

 15. #15
  i/e larguar
  Anėtarėsuar
  23-04-2003
  Vendndodhja
  Grecee
  Mosha
  36
  Postime
  14
  o magjistari o byrazer po thuaj tani se ste morem vesh NATYRAL apo SILIKON ???

 16. #16
  ... Maska e magjistari
  Anėtarėsuar
  02-10-2002
  Vendndodhja
  Marjikistan
  Mosha
  39
  Postime
  62
  Natyrale me silikon me lale, akoma se more vesh ti?
  Love is the answer, but while you’re waiting for the answer, sex raises some pretty good questions.

 17. #17
  *Forever* Maska e malli
  Anėtarėsuar
  24-09-2002
  Vendndodhja
  Antwerpen
  Mosha
  42
  Postime
  668
  Mire e ke ti Magjo , do kombinojne shum bukur bashke
  **Gezimi , lumturia, deshperimi dhe loti im varet nga ti.

 18. #18
  ... Maska e magjistari
  Anėtarėsuar
  02-10-2002
  Vendndodhja
  Marjikistan
  Mosha
  39
  Postime
  62
  Kombinimi me i hatashem qe mund te ndodh ne natyre eshte ai.
  Love is the answer, but while you’re waiting for the answer, sex raises some pretty good questions.

 19. #19
  . Maska e elda
  Anėtarėsuar
  02-05-2002
  Vendndodhja
  turqi
  Mosha
  39
  Postime
  569
  Silikoneve i ka dale moda.

 20. #20
  dr.j Maska e james l.
  Anėtarėsuar
  27-03-2003
  Vendndodhja
  Athens
  Mosha
  40
  Postime
  122
  padiskutim natyral.
  sa do te doja te ishe nje pike loti
  te lindja ne syte e tu..
  te jetoja ne faqen tende.. &
  te vdisja ne buzet e tua..

Faqja 0 prej 5 FillimFillim 12 ... FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. U hartua platforma e Shqipėrisė natyrale
  Nga lepurush nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 42
  Postimi i Fundit: 07-04-2012, 18:49
 2. Pėrgjigje: 40
  Postimi i Fundit: 18-05-2010, 14:07
 3. Diqka natyrale pėr fėtyrė
  Nga auLoN. nė forumin Mjeku pėr ju
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 17-06-2009, 14:06
 4. Disa foto natyrale, ne nje periferi te Italise, (TAGLIACOZZO).
  Nga [LoTi] nė forumin Albumi fotografik
  Pėrgjigje: 37
  Postimi i Fundit: 02-04-2009, 08:01
 5. Si mund t'i rrisim flokėt me produkte natyrale ?
  Nga DEA27 nė forumin Bukuri dhe estetikė
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 31-03-2009, 14:52

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •