Close

Rezultati i Sondazhit: Ku respektohen me shume shqiptaret?

Votues
175. Nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • Itali

  6 3.43%
 • Greqi

  2 1.14%
 • Usa

  72 41.14%
 • Turqi

  34 19.43%
 • Angli

  8 4.57%
 • Kanada

  13 7.43%
 • Belgjike

  4 2.29%
 • France

  3 1.71%
 • Australi

  1 0.57%
 • Rumani

  2 1.14%
 • Bullgari

  0 0%
 • Arabi

  4 2.29%
 • Egjipt

  3 1.71%
 • Kine

  4 2.29%
 • Rusi

  2 1.14%
 • Japoni

  3 1.71%
 • Gjermani

  2 1.14%
 • Zvicer

  3 1.71%
 • Spanje

  0 0%
 • Hollande

  1 0.57%
 • Poloni

  1 0.57%
 • Ēeki

  0 0%
 • Hungari

  1 0.57%
 • Bosnie

  0 0%
 • Slloveni

  0 0%
 • Kroaci

  0 0%
 • Kube

  3 1.71%
 • Vendet Nordike

  4 2.29%
 • Maqedoni

  2 1.14%
 • Diku tjeter

  23 13.14%
Sondazh me disa zgjedhje
Faqja 1 prej 6 123 ... FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 1 deri 20 prej 117
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  09-02-2003
  Vendndodhja
  Diku
  Postime
  119
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Question Vendi ku shqipetaret respektohen me shume?

  Ok. ju ftoj te diskutojme...
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga SH_H : 09-05-2003 mė 09:38

 2. #2
  Perjashtuar nga Mod. Maska e krize03
  Anėtarėsuar
  30-04-2003
  Vendndodhja
  England
  Postime
  21
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  une menoj qe ne Amerik se atje ka shku i gjith truni i shqipris...
  po pse ske vu venet ku nuk na respektojn se mor vesh???

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  09-02-2003
  Vendndodhja
  Diku
  Postime
  119
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  psh????
  po ato zaten nuk do merrnin vota...

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-03-2003
  Vendndodhja
  Bruksel
  Mosha
  47
  Postime
  256
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  vendi qe respekton shqiptaret eshte Shqiperia e pastaj USA
  "E mira vjen nga Zoti,e keqja eshte kusht i egzistences se krijeses"

 5. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  09-02-2003
  Vendndodhja
  Diku
  Postime
  119
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  ha ha USA... po USA i respekton te gjithe more...(me perjashtime te vogla)

 6. #6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  04-03-2003
  Vendndodhja
  Bruksel
  Mosha
  47
  Postime
  256
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  eshte fat per ne qe bejme pjese tek ata te gjithet
  "E mira vjen nga Zoti,e keqja eshte kusht i egzistences se krijeses"

 7. #7
  ~SmiLe~ Maska e BaBy_BiRbA
  Anėtarėsuar
  30-04-2002
  Vendndodhja
  Melbourne, Land Down Under
  Mosha
  34
  Postime
  583
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Usa...pasika shume rraca dhe kombesi te ndryshme...edhe Canada qe po mbledh trurin {Bashke me USA}
  Shmile Pweet Face..Me Wubz U :D

 8. #8
  ChErRy_LiPs Maska e BlondiE_18
  Anėtarėsuar
  05-08-2002
  Vendndodhja
  US
  Mosha
  35
  Postime
  559
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  usa mendoj dhe une....
  Midis endrres dhe realitetit nuk ka asnje ndryshim, sepse ti di te besh realitet gjithcka qe kam enderruar!


  BeRaTsE 83

 9. #9
  *Forever* Maska e malli
  Anėtarėsuar
  24-09-2002
  Vendndodhja
  Antwerpen
  Mosha
  39
  Postime
  668
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Ju mendoni qe ju do Amerika ngaqe jetoni atje , dhe kjo eshte e vertet qe ne Amerike jetojn te gjithe rracat dhe po ashtu Amerika eshte e madhe, mos shihni Europen sepse jane shtete jo si Amerika edhe nje gje tjeter qe ne Amerike jo te gjithe kane mundesine te vine, kurse Europa eshte me afer keshtu ketu ne Europe kane ndodhur shume pislliqe nga Shqiptaret, dhe ne Amerike sta lejne vendin Zezaket per pislliqe ata jane me te shkallur se Shqiptaret.
  Ky eshte mendimi im.
  ------------------------------------
  I lutem diellit keto lule mos t'i thaje .
  I lutem perendise ne te dy mos te na ndaje.
  **Gezimi , lumturia, deshperimi dhe loti im varet nga ti.

 10. #10
  *KOSOVARE* Maska e Arjeta
  Anėtarėsuar
  17-10-2002
  Vendndodhja
  Danimarke
  Postime
  188
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Une mendoj qe vendet Nordike duke ja filluar nga Danimarka, Suedia,Norvegjia, Finlanda te gjitha kan nje rrespket te vecant ndaj shqiptareve e sidomos ndaj Kosovareve. Kete e kam vertetuar ngase jetoj me vite ne kete vend ku demokracia dhe rrespekti ndaj te huajve e siomos shqiptareve eshte ne nivel te larte....

  Keto vende kan marre me mijera refugjate lufte gjate vitit 1999 dhe shum shqiptar kan marre statusin si refugjat te luftes dhe jetojne ne kushte shum te mira, ku ndihen te sigurt dhe te rrespektuar nga te gjithe!

  Arjeta
  [size=0.5]Sometimes friends
  cause You pain & happiness
  they come & go
  but one thing 4 sure
  they Love & miss you,
  believe me I am 1
  of them......!!![/size]

 11. #11
  http://www.tropoja.org
  Anėtarėsuar
  30-10-2002
  Vendndodhja
  England[SE]
  Mosha
  33
  Postime
  391
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  usa mendoj une

  O Azem shqipe malsie,
  Per ty loti na ka hije.

 12. #12
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  09-02-2003
  Vendndodhja
  Diku
  Postime
  119
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Per mendimin tim Kenya

 13. #13
  Artiste Maska e Kuntakinta
  Anėtarėsuar
  18-01-2003
  Vendndodhja
  Bregu Lumit High Street
  Mosha
  37
  Postime
  180
  Faleminderit
  0
  Falenderuar 1 herė nė 1 postim
  Aaaa, me vjen keq vlla te te kundershtoj po si Eritrea s'ka. Nuk e ndajne kurre zebren nga shqiptari.
  :-)

 14. #14
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  12-02-2003
  Vendndodhja
  England--OXFORD
  Mosha
  35
  Postime
  56
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Ne U.S.A ma merr mendja qe aty eshte bo vendi lamsh dhe nuk dihet se kush eshte zot i vendit
  gjithe te mirat
  CA PINE CA DEHEN

 15. #15
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  09-02-2003
  Vendndodhja
  Diku
  Postime
  119
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Qe mund te votoje naj njeri per Italine sma kishte marre mendja. Ta dija do vendosja si opcion edhe Serbine...

 16. #16
  Kuksjan_Forever Maska e Blerim London
  Anėtarėsuar
  31-05-2002
  Vendndodhja
  Atje ku nuk ta pret mendja ty!.
  Mosha
  34
  Postime
  836
  Faleminderit
  0
  2 falenderime nė 2 postime
  ne as nje vend nuk na respektojn ne .se ku shkojm ne duhet te behena baba i vendit .
  po me ju than te drejten ketu ne angli na respektojn me shum .
  Me respekt Blerimi
  I love you not only for who you are,but for what I am when i'm with you!

 17. #17
  Perjashtuar nga Mod. Maska e krize03
  Anėtarėsuar
  30-04-2003
  Vendndodhja
  England
  Postime
  21
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  hahahahahahaha o blerimo na shkrive lal ca na bojn ktu ne angli ne na respectojn hahahaha lol....
  a ke qene naj1here ne amerik vlla.??
  ktu ne angli te vje turp me thone se jom shqiptar se te shofin si me pas naj smunje...
  leje or burr mos ja fut kot...
  ca ti boj ksaj shkolles se srri ktu as1 dite ven by*****ash...
  rispect nga kriza

 18. #18
  i/e larguar Maska e Nellye_pr
  Anėtarėsuar
  01-05-2003
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  33
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime

  Behu i meshirshem qe te meshirojne tjeret

  Une personalisht nuke konsideroj rrespekt nese punoj ne cilin do vend qoft ai me jep nje page. ngase keshtu mendojme ne shqiptaret si te na jep dikush te holla Ok, une kam shetit disa vende po sikur ne disa vende arabe nuk kam gjete rrespekt askund.

 19. #19
  i/e larguar Maska e X-POISON
  Anėtarėsuar
  24-03-2003
  Vendndodhja
  Tropoje
  Mosha
  34
  Postime
  10
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Edhe une mendoj qe ktu ne Britani na urrejne si rrace. Faktikisht atje te kolegji im, njerezit qe me rrethojne me rrespektojne dhe me done shume dhe gjithashtu mendojne te njejten gje per te gjithe ne, sepse nuk jane perplasur me TRUNGA akoma! Gjithashtu une votova per Turqine pasi ata jane te vetmet qe sna kane lene ne balte asnjehere. Besoj qe shume nga ne jane perplasur me faktin qe Turqia ishte ajo qe ja beri Serbit te ditur se cfare e priste nese na sulmonte neve gjate perjudhes se luftes ne Kosove.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga X-POISON : 13-05-2003 mė 13:43

 20. #20
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  13-02-2003
  Vendndodhja
  Londer
  Mosha
  37
  Postime
  17
  Faleminderit
  0
  0 falenderime nė 0 postime
  Respekti qe ne marim nga shtetet e huaj eshte si mbas interesit qe Shqiperia ka me ate shtet. por me gjithate ne jena respektuar me shum ne Amerik dhe Angli.

  Kjo nuk do te thote qe ato na duan sa na don toka Shqiptare.

  Qendroni shqiptar sepse ku do qe te shkojm sa do qe te jetojm, Shqiperia do te mbesi toka e pavdekshme per shqipetaret.

  Faleminderit per mirkuptimin.
  Rreth flamurit te perbashkuar me nje deshir dhe nje qellim.

  Jam krenar se jam Shqiptar se shqiperia eshte Shqiptaria.

Faqja 1 prej 6 123 ... FunditFundit

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •