Close
Faqja 23 prej 23 FillimFillim ... 13212223
Duke shfaqur rezultatin 441 deri 459 prej 459

Tema: Ti erdhe!...

 1. #441
  i/e regjistruar Maska e Dreri
  Anėtarėsuar
  02-06-2002
  Vendndodhja
  Florida
  Postime
  660
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  * * *
  Ata grinden shume shpesh
  aq shpesh
  sa pjesa pa grindje ne jeten e tyre
  mua me duket
  thjesht
  reklame

  * * *
  muzg i heshtur

 2. #442
  Buena Suerte Maska e MI CORAZON
  Anėtarėsuar
  21-07-2002
  Postime
  7,499
  Faleminderit
  0
  103 falenderime nė 94 postime
  Citim Postuar mė parė nga Dreri Lexo Postimin
  * * *
  Ata grinden shume shpesh
  aq shpesh
  sa pjesa pa grindje ne jeten e tyre
  mua me duket
  thjesht
  reklame

  * * *
  E bukur kjo!
  Where does a thought go when it's forgotten?

 3. #443
  i/e regjistruar Maska e Dreri
  Anėtarėsuar
  02-06-2002
  Vendndodhja
  Florida
  Postime
  660
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  my Corazon...wow
  muzg i heshtur

 4. #444
  Prap e fshehur pas Teje Maska e e panjohura
  Anėtarėsuar
  24-02-2007
  Vendndodhja
  Aty mė gjen, nėn hijen tėnde qė mė le amanet!Nėse tė duket qė kam humb,mė kerko atje ku fryn uragani i kohės,atje do mė gjeshė,duke tė kėrkua Ty!
  Postime
  7,812
  Faleminderit
  204
  135 falenderime nė 105 postime
  Persh Dreri,ke humbur fare..
  Rėndesia e njė personi nuk vlerėsohet nga hapėsira qė zė, por nga boshlleku qė le kur nuk ėshtė mė.

 5. #445
  i/e regjistruar Maska e Agim Doēi
  Anėtarėsuar
  23-05-2002
  Vendndodhja
  Tiranė, Ministria e Mbrojtjes
  Mosha
  72
  Postime
  2,799
  Faleminderit
  0
  21 falenderime nė 16 postime
  I dashtun Dreri, mė pat marr malli
  As vetė s'e di, se ku mė humbe...

 6. #446
  i/e regjistruar Maska e Besoja
  Anėtarėsuar
  24-07-2008
  Vendndodhja
  Prrenjas, Shqiperi
  Postime
  3,281
  Faleminderit
  61
  43 falenderime nė 31 postime
  Sinqerisht mė pėlqyen shumė poezitė e tua Dreri!
  Urime!

 7. #447
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  06-04-2005
  Postime
  48
  Faleminderit
  0
  12 falenderime nė 12 postime
  "dre o dre
  i pafre
  sa gjumin e pamatur
  e kishe pasur"
  ...there's just too much that time cannot erase...

 8. #448
  i/e regjistruar Maska e Dreri
  Anėtarėsuar
  02-06-2002
  Vendndodhja
  Florida
  Postime
  660
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  Pershendetje te gjitheve..
  Agim Doci te pershendes. Hi "e panjohura".... Dreri fshihet nganjehere nga frika e "gjuetareve"
  por serish kercen diku lendinave,,hahahahaha uroj cdo te mire per ju
  Faleminderit per vleresimin Beso....ishte knaqesi
  gjume akullnajash Alkimist..
  muzg i heshtur

 9. #449
  i/e regjistruar Maska e Agim Doēi
  Anėtarėsuar
  23-05-2002
  Vendndodhja
  Tiranė, Ministria e Mbrojtjes
  Mosha
  72
  Postime
  2,799
  Faleminderit
  0
  21 falenderime nė 16 postime
  Ti erdhe...apo kisha ikur unė?
  Askush nuk pergjigjet...vall janė shurdhuar?
  Ankohen te papunėt: ...kemi shumė punė(!)
  Ankohen sherraxhinjtė: Jemi te dashuruar!

 10. #450
  i/e regjistruar Maska e EXODUS
  Anėtarėsuar
  15-06-2003
  Vendndodhja
  Intravenous..
  Postime
  1,668
  Faleminderit
  20
  72 falenderime nė 57 postime
  Ti erdhe, une shkoj
  ...takohemi tek ikja e radhes!


  (lol)

 11. #451
  Une Ti Dhe Zoti Maska e EDUARDI
  Anėtarėsuar
  06-09-2003
  Vendndodhja
  Tiranė
  Mosha
  42
  Postime
  1,947
  Faleminderit
  62
  64 falenderime nė 55 postime
  Dreri Thjesht Dua Te Te Falenderoj Per Kte Teme Sepse U Kenaqa...

  Faleminderit... Dhe Urime I Nderuar..
  Takohemi Ditėn e Gjykimit

 12. #452
  i/e regjistruar Maska e Dreri
  Anėtarėsuar
  02-06-2002
  Vendndodhja
  Florida
  Postime
  660
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime
  faleminderit te gjitheve
  ...............................................
  muzg i heshtur

 13. #453
  i/e regjistruar Maska e Dreri
  Anėtarėsuar
  02-06-2002
  Vendndodhja
  Florida
  Postime
  660
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime

  Pėr: Ti erdhe!...

  Po lexoja vetveten...gati gati nuk e njoha. Po me dhemb ....pfu..c'ligje ka natyra.!

 14. #454
  i/e regjistruar Maska e Xhuxhumaku
  Anėtarėsuar
  19-11-2003
  Vendndodhja
  sopr'un'curva
  Postime
  13,460
  Faleminderit
  18
  255 falenderime nė 230 postime

  Pėr: Ti erdhe!...

  Citim Postuar mė parė nga Dreri Lexo Postimin
  Po lexoja vetveten...gati gati nuk e njoha. Po me dhemb ....pfu..c'ligje ka natyra.!
  C'est la vie!!!

  E ka then dhe Kapedani.
  --- La Madre dei IMBECILI e sempre in cinta...

  ---voudou.. ---

 15. #455
  i/e regjistruar Maska e Dreri
  Anėtarėsuar
  02-06-2002
  Vendndodhja
  Florida
  Postime
  660
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime

  Pėr: Ti erdhe!...

  Erdha ...!

 16. #456
  i/e regjistruar Maska e Dreri
  Anėtarėsuar
  02-06-2002
  Vendndodhja
  Florida
  Postime
  660
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime

  Pėr: Ti erdhe!...

  Erdha prap, ketu ndihem si ne shtepine e braktisur shume kohe me pare... dua te qes kushtrimin.... kam ardhe..!

 17. #457
  i/e regjistruar Maska e Dreri
  Anėtarėsuar
  02-06-2002
  Vendndodhja
  Florida
  Postime
  660
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime

  Pėr: Ti erdhe!...

  une po te pres......
  muzg i heshtur

 18. #458
  i/e regjistruar Maska e Dreri
  Anėtarėsuar
  02-06-2002
  Vendndodhja
  Florida
  Postime
  660
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime

  Pėr: Ti erdhe!...

  * * *
  Ikje
  Koka ime
  ne shteg te ballit
  Ka nje porte te fshehte
  Ku hyne e dalin
  miza-blete mendimet
  Nektar lulesh
  ne mendje vajzash
  Thumbojne diten
  .....edhe ditet
  Miza bletet e mia
  Dhe larg kur ikin
  s'harrojne te kthehen
  Po sot cka ndodhur
  Ku ne koke_kosheren time
  ka mbetur dylle i ftohte
  ...............
  Me ka ikur bleta
  muzg i heshtur

 19. #459
  i/e regjistruar Maska e Dreri
  Anėtarėsuar
  02-06-2002
  Vendndodhja
  Florida
  Postime
  660
  Faleminderit
  0
  3 falenderime nė 3 postime

  Pėr: Ti erdhe!...

  ripertypje…(:
  muzg i heshtur

Faqja 23 prej 23 FillimFillim ... 13212223

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •