Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,967

  Kamera e fshehur


 2. #2
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,967

  Pėr: Kamera e fshehur  Top 100 rrengjet mė tė mira tė tė gjitha kohėrave
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Akuamarini : 22-05-2024 mė 06:48

Tema tė Ngjashme

 1. A lexoni libra nė seri apo vetėm njė libėr tė vetėm?
  Nga Arianit Gashi nė forumin Votime dhe sondazhe
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 08-08-2023, 07:31
 2. Pėr tė qeshur!
  Nga HELEN OF TROY nė forumin Grupmoshat e komunitetit
  Pėrgjigje: 49
  Postimi i Fundit: 29-01-2010, 09:51
 3. A mund ta kene Shqiptaret vetem nje FE dhe vetem nje ATDHE?
  Nga Andi Ballshi nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 06-09-2009, 06:38
 4. Msg per te Qeshur
  Nga ^AngeL^ nė forumin Humor shqiptar
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 27-11-2003, 20:10
 5. Per te qeshur .........
  Nga DjaliNgaIshulli nė forumin Humor shqiptar
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 19-02-2003, 12:51

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •