Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 1
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  16-04-2024
  Postime
  1

  ndihmo me kėrkimin tim

  mė ndihmoni me kėrkimin tim, jam njė vajzė shqiptare qė studioj pėr shėndetin e gojės dhe dhėmbėve nė Shqipėri. ju mund tė mė ndihmoni duke plotėsuar pyetėsorin tim. ėshtė i shpejtė dhe anonim

  https://docs.google.com/forms/d/e/1F...anQEw/viewform

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Alessia mici pėr postimin:

  OO7 (18-04-2024)

Tema tė Ngjashme

 1. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-04-2022, 19:53
 2. Greqia do fillojė kėrkimin e naftės sipas marrėveshjes sė 2009
  Nga Wordless nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 07-07-2014, 08:35
 3. Nė Kėrkimin e Njė Vizioni Kombėtar
  Nga Kryeplaku nė forumin Kulturė demokratike
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 11-02-2007, 15:13
 4. Ne kerkimin tend
  Nga Estella nė forumin Letėrsia shqiptare
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 15-09-2004, 12:08
 5. Program pėr kėrkimin e internetit
  Nga benseven11 nė forumin Trajnim & leksione
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 27-06-2004, 19:11

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •