Close
Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12
Duke shfaqur rezultatin 21 deri 35 prej 35
 1. #21
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,930

  Pr: "Shqipnija" - nj dokumentar i bukur i realizuar n vitin 1948  ERDHI MAMI NE SHTEPI VITI 1974

 2. #22
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,930

  Pr: "Shqipnija" - nj dokumentar i bukur i realizuar n vitin 1948  VIZITONI SHQIPERINE P 1 VITI 1958 Albania

 3. #23
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,930

  Pr: "Shqipnija" - nj dokumentar i bukur i realizuar n vitin 1948  PUSHIMET E FEMIJEVE P 1 VITI 1977

 4. #24
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,930

  Pr: "Shqipnija" - nj dokumentar i bukur i realizuar n vitin 1948  GJATE VIZITES SE ENVER HOXHES NE BAJRAM CURRI TROPOJE NE VITIN 1970

 5. #25
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,930

  Pr: "Shqipnija" - nj dokumentar i bukur i realizuar n vitin 1948  GJATE VIZITES SE ENVER HOXHES NE FUSHE ARREZ DHE PUKE NE VITIN 1970

 6. #26
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,930

  Pr: "Shqipnija" - nj dokumentar i bukur i realizuar n vitin 1948  VIZITA E ENVER HOXHES NE TROPOJ 1952
  Ketu kunder bandav kriminiale te Ahmet zogolit, plaku i malev Bajram CUrri udhoqi luften per liri popullin e tropojes
  Avdi Bajrami ne emer te popullit te Tropjose dot luftoi kunder bandave fashiste te Beogradit
  Ndryshuar pr her t fundit nga Akuamarini : 02-05-2024 m 06:37

 7. #27
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,930

  Pr: "Shqipnija" - nj dokumentar i bukur i realizuar n vitin 1948  TIRANA JONE P 1 VITI 1976

 8. #28
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,930

  Pr: "Shqipnija" - nj dokumentar i bukur i realizuar n vitin 1948  SHQIPERIA E RE P.1 VITI 1975 EKSPOZITA E PRODHIMEVE SHQIPETARE

 9. #29
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,930

  Pr: "Shqipnija" - nj dokumentar i bukur i realizuar n vitin 1948


  SHQIPERIA NE PANAIRET NDERKOMBETARE P 2 VITI 1981 IZMIR TURQI DHE SELANIK GREQI

 10. #30
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,930

  Pr: "Shqipnija" - nj dokumentar i bukur i realizuar n vitin 1948  JETA DHE PUNA E ARSIMTARES NE FSHAT VITI 1964

 11. #31
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,930

  Pr: "Shqipnija" - nj dokumentar i bukur i realizuar n vitin 1948


  SHQIPERIA E RE P.2 VITI 1975
  Dikur thonin e kan bere frangu e ka bere italian e kan bere te huajt

  Dersa sot kudo mundet ta lexoni Uzina Enver,uzina Dnamo,uzina Traktori ,uzina Partizani, te gjitha jan prodhuar ne vende

  Disa sot po thoje te hujte e kan ber ,ku jan ato fabrika apo uzina qe i kan bere te huajt sot ne Shqiperi
  Ndryshuar pr her t fundit nga Akuamarini : 06-05-2024 m 08:02

 12. #32
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,930

  Pr: "Shqipnija" - nj dokumentar i bukur i realizuar n vitin 1948  KENGE E VALLE ME QIFTELI VITI 1973

 13. #33
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,930

  Pr: "Shqipnija" - nj dokumentar i bukur i realizuar n vitin 1948  BURIMI I MELODIVE VITI 1980

 14. #34
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,930

  Pr: "Shqipnija" - nj dokumentar i bukur i realizuar n vitin 1948  VIZITA E ENVER HOXHES NE KELMEND DHE RE VITI 1967 P 1

  Sot kudo me shku nuk brohoritin per ndonji lider
  Ndryshuar pr her t fundit nga Akuamarini : 11-05-2024 m 07:26

 15. #35
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,930

  Pr: "Shqipnija" - nj dokumentar i bukur i realizuar n vitin 1948  VIZITA E ENVER HOXHES NE RE, VAU DEJS, TROSHAN VITI 1967 P 2

Faqja 2 prej 2 FillimFillim 12

Tema t Ngjashme

 1. Prgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 29-04-2014, 06:33
 2. Dokumentar: "Ramazani, dikur dhe sot", autor Driton Sejdiu
  Nga projekti21_dk n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 19-08-2012, 05:12
 3. Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 18-05-2012, 18:23
 4. Cilet jane 5 filmat me te "shemtuar" , me te pa realizuar qe keni pare ndonjehere?
  Nga Mariushka n forumin Kinematografia dhe televizioni
  Prgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 14-01-2011, 06:08
 5. Video Dokumentar: "Adem Jashari" nga Tv Al-Jazeera
  Nga Murabit n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 09-06-2008, 14:44

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •