Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 9
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  06-06-2023
  Postime
  7

  Kerkese per te hedhur te gjithe librat qe kemi ne shqip

  Pershendetje jam nje student jetoj ne Amerik, jam i interesuar per librat e Nices ose Nietzsches ne shqip sepse ketu smund ti gjej as shqip pdf as fizik, dhe also mendoj qe ti hedhim te gjitha librat qe kemi ne shqip pdf per ata te interesuarit sepse shum veta po vuajne per libra online shqip.

  JU FALEMINDERIT

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-06-2004
  Postime
  5,685

  Pėr: Kerkese per te hedhur te gjithe librat qe kemi ne shqip

  Ka disa resurse nė internet qė ofrojnė pėrkthime tė veprave tė Nietzsche-s nė gjuhėn shqipe. Disa nga kėto resurse janė:

  1. "Zėri i Nietzsche-s" - njė faqe nė Facebook qė publikon pėrkthime tė veprave tė Nietzsche-s nė shqip. Kėtu mund tė gjeni shumė nga veprat e Nietzsche-s, si "Kėshtjella e zemrės sė njeriut", "Kėshtjella e tėrėsisė", "Ashtu foli Zarathustra", etj.

  2. "Nietzsche" - njė faqe nė internet qė ėshtė dedikuar kėrkimeve nė lidhje me Nietzsche-n dhe ofron pėrkthime tė veprave tė tij nė shqip. Kjo faqe gjithashtu ofron shumė artikuj dhe analiza mbi filozofinė e Nietzsche-s.

  3. "Nietzsche - Dėshmitar i kalbės sė kohės" - njė libėr i pėrkthyer nė shqip nga Viktor D. Lekaj, qė pėrmban njė seleksion tė esejve tė Nietzsche-s mbi temat e filozofisė, artit, historisė dhe kulturės.

  4. "Ashtu foli Zarathustra" - njė pėrkthim i veprės sė Nietzsche-s nė shqip nga Xhevat Lloshi, i cili ėshtė botuar nė formė librash nga shtėpia botuese Ombra GVG.

  pėrveē faqes "Zėri i Nietzsche-s", mund tė gjesh edhe faqen "Fjala e Nietzsche-s", qė ka si qėllim publikimin e pėrkthimeve tė veprave tė Nietzsche-s nė shqip. Kjo faqe ka njė numėr tė konsiderueshėm tė veprave tė Nietzsche-s, tė pėrkthyera nė shqip, dhe ofron edhe analiza dhe vlerėsime tė tyre.

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  06-06-2023
  Postime
  7

  Pėr: Kerkese per te hedhur te gjithe librat qe kemi ne shqip

  Te gjitha faqet qe me the asnje smunda ta gjeja, a qendrojn faqet akoma?

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-06-2004
  Postime
  5,685

  Pėr: Kerkese per te hedhur te gjithe librat qe kemi ne shqip

  Nėse dėshironi tė eksploroni libra tė Nietzsche-s nė gjuhėn shqipe, kėtu janė disa burime online qė mund t'ju ndihmojnė:

  1. Libraria elektronike "Dituria": Platforma Dituria ofron njė gamė tė gjerė libra nė gjuhėn shqipe, pėrfshirė disa prej veprave tė Nietzsche-s. Mund tė vizitoni faqen e tyre nė: https://www.dituria.al/

  2. Libraria elektronike "Onufri": Onufri ėshtė njė tregtar i librit nė internet qė ka njė koleksion tė libra tė pėrkthyera nė shqip. Mund tė gjeni disa nga librat e Nietzsche-s nė faqen e tyre nė: https://www.onufri.com/

  3. Libraria online "Duke": Duke ėshtė njė platformė e librave nė internet qė ofron edhe libra tė pėrkthyera nė shqip. Ata mund tė kenė kopje tė veprave tė Nietzsche-s nė koleksionin e tyre. Mund tė vizitoni faqen e tyre nė: https://www.duke.al/

  4. Bibloteka kombėtare shqiptare: Faqja zyrtare e Biblotekės Kombėtare tė Shqipėrisė mund tė jetė njė burim informativ pėr disponueshmėrinė e librave tė Nietzsche-s nė shqip. Mund tė kontaktoni biblotekėn pėr mė shumė informacione rreth koleksionit tė tyre.

  Kėto janė vetėm disa sugjerime pėr burime online qė mund t'ju ndihmojnė tė gjeni librat e Nietzsche-s nė gjuhėn shqipe. Ju rekomandoj tė kėrkoni edhe nė platforma tė tjera tė librave elektronikė ose tė kontaktoni libraritė lokale pėr tė marrė informacione mė tė detajuara.

 5. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  06-06-2023
  Postime
  7

  Pėr: Kerkese per te hedhur te gjithe librat qe kemi ne shqip

  o vlla me the per faqet ne facebook por asnje nuk gjeta dhe smu pergjigje, tani me thua per keto dhe keto sjapin format pdf

 6. #6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-06-2004
  Postime
  5,685

  Pėr: Kerkese per te hedhur te gjithe librat qe kemi ne shqip

  Citim Postuar mė parė nga Diti Baba Lexo Postimin
  o vlla me the per faqet ne facebook por asnje nuk gjeta dhe smu pergjigje, tani me thua per keto dhe keto sjapin format pdf
  o flori nuk ka mo qyl , i ke te gjitha me kele, kontakto me shtepite botuese, hidhi kelet dhe te nisin librin ne formatin pdf
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga ATMAN : 13-06-2023 mė 15:13

 7. #7
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  06-06-2023
  Postime
  7

  Pėr: Kerkese per te hedhur te gjithe librat qe kemi ne shqip

  Po pra ska qyl po mos shpik gjera nga imagjinata sic the per faqet ne fb

 8. #8
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-06-2004
  Postime
  5,685

  Pėr: Kerkese per te hedhur te gjithe librat qe kemi ne shqip

  Citim Postuar mė parė nga Diti Baba Lexo Postimin
  Po pra ska qyl po mos shpik gjera nga imagjinata sic the per faqet ne fb
  shtepite botuse i ke online , bli aty ,ne fb nuk ka libra ,eshte rrjet social i ndertuar mbi nje ide program te vjedhur ,ca hyn imagjinata ktu

 9. #9
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  05-09-2019
  Postime
  11

  Pėr: Kerkese per te hedhur te gjithe librat qe kemi ne shqip

  Kush ėshtė i interesuar pėr tė lexuar libra online shqip keni faqen e Librotekės https://libroteka.al

  Libroteka.al ėshtė platformė ku mund tė blesh libra dixhital por edhe mund tė shesėsh pėr ata qė janė tė interesuar.

Tema tė Ngjashme

 1. Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 14-01-2017, 17:59
 2. Librat e Harry Poter ne shqip falas
  Nga blerim1233 nė forumin Prezantoni veten nė forum
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 25-09-2015, 13:07
 3. Kėrkesė Topit: Shtetėsi pėr tė gjithė shqiptarėt
  Nga ARIANI_TB nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 45
  Postimi i Fundit: 07-08-2010, 20:57
 4. Kerkoj librat HARRY POTTER DHE DHURATAT E VDEKJES ne shqip.
  Nga zogu dukagjinas nė forumin Informatikė dhe Internet
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 03-07-2009, 05:21
 5. A kemi te gjithe stres???
  Nga MEDEA nė forumin Pyetni psikologun
  Pėrgjigje: 40
  Postimi i Fundit: 13-02-2006, 16:05

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •