Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  29,103
  Postimet n Bllog
  15

  Pogradec: Reportazh nga Manastiri i Shn Marens me At Thanas Tona

  Guid shpirtrore n Manastirin e Shn Marens n fshatin Llng me At Thanas Tona. 28 Maj 2023

  Emri: img_0377.jpg

Shikime: 122

Madhsia: 75.1 KB 2. #2
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  29,103
  Postimet n Bllog
  15

  Pr: Pogradec: Reportazh nga Manastiri i Shn Marens me At Thanas Tona


Tema t Ngjashme

 1. Shen Joan Vladimiri - Jeta dhe Manastiri i tij
  Nga Albo n forumin Komuniteti orthodhoks
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 04-06-2019, 10:44
 2. Manastiri i Shenjte i Shen Pavlit, Mali i Shenjte
  Nga neokastra n forumin Komuniteti orthodhoks
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 07-01-2014, 17:33
 3. 12 murgesha rrembehen nga rebelet islamik nga Manastiri i Shen Thekles
  Nga neokastra n forumin Komuniteti orthodhoks
  Prgjigje: 28
  Postimi i Fundit: 22-12-2013, 16:32
 4. Manastiri "Shn Biguri" sht i shqiptarve
  Nga Ilmi Veliu n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 44
  Postimi i Fundit: 07-07-2010, 12:06
 5. Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 02-10-2008, 20:22

Fjalt Kye pr Temn

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •