Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  25-04-2023
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  6

  Post A mundem ta ndryshoj usernamin?

  Do doja ta ndryshoja usernamin po nuk di se si, me ndihmon dot kush?

 2. #2
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Anėtarėsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  29,084
  Postimet nė Bllog
  15

  Pėr: A mundem ta ndryshoj usernamin?

  Si e do emrin e ri ne forum? Per aq kohe sa nuk e ka regjistruar dikush tjeter me pare, mund ta ndryshojme.

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  25-04-2023
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  6

  Pėr: A mundem ta ndryshoj usernamin?

  Citim Postuar mė parė nga Albo Lexo Postimin
  Si e do emrin e ri ne forum? Per aq kohe sa nuk e ka regjistruar dikush tjeter me pare, mund ta ndryshojme.
  Do doja ta kisha Nian1234, ma nderron dot?

Tema tė Ngjashme

 1. Si mundem ta pastroj C:
  Nga mimik nė forumin Pyetni ekspertėt
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 05-03-2019, 17:03
 2. si mundem
  Nga _MALSORI_ nė forumin Informatikė dhe Internet
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 22-01-2012, 17:28
 3. a mundem mi fut ne cd dvd xp
  Nga Femi nė forumin Ndihmoni njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 21-10-2009, 20:10
 4. Tak-tak....a mundem?
  Nga gurl nė forumin Prezantoni veten nė forum
  Pėrgjigje: 60
  Postimi i Fundit: 12-07-2004, 22:56
 5. Nuk mundem...
  Nga Mina nė forumin Ditari i meditimeve
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 13-05-2003, 08:40

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •