Emri:  South_Park_main_characters.png

Shikime: 123

Madhėsia:  76.4 KB

Po doni te qeshni sa t'iu dhembi barku, shikoni episodet e South Park per Princ Harry dhe gruan e tij amerikane. Me poshte shikoni nje permbledhje te shkurter te episodeve. South Park eshte nje emision humoristik me kukulla ne SHBA qe ka 20 vjet ne TV.