Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  32
  Postime
  2,117
  Postimet n Bllog
  4

  Thnie t menura nga socialistt shqiptar

  Edi Rama - Mos u ngopshin duke ngrene kokat e njeri tjetrit!
  Erion Veliaj - unat shqiptare jane zdromsa!
  Belinda Balluku - Lani rrobat me 30 grade!
  Bledi ui - Nuk ka zhvillim pa krim.
  Niko Peleshi - Varet fare ka konsumuar lopa.
  Taulant Balla - Testet i hodhi poshte OBSH-ja.
  Blendi Klosi - Covidi transmetohet nepermjet muzikes.
  Erion Brae - Me sarin laj duart.
  Elisa Spiropali - Edi Rama eshte si Skenderbeu.
  Milva Ekonomi - Edi Rama eshte brand nderkombetar.
  Edona Bilali - Edi Rama nuk eshte bere akoma Zeus por eshte ne rrugen e duhur per t’u bere Zeus.
  Pandeli Majko - Nuk fola per Teatrin se kisha operuar gojen.
  Delina Ibrahimaj - Me 140 euro ne muaj nuk quhesh i varfer.
  Frida Krifca - Do hapim akademine e barinjve.
  Sander Lleshaj - Gjate karantines patem zero aksidente rrugore.
  Bora Muzhaqi - Une si ministre jam e detyruar te vij ne pune me makine.
  Besa Shahini - Te shtunen nuk pati asnje nxenes apo mesues te lenduar nga termeti ne shkolla.
  Gent Cakaj - Atje dielli eshte lind i gezuar dhe hena e buzeqeshur.
  Besfort Lamallari - Pse duhet te shqetesohet qytetari ne Shkoder per nje vrasje qe behet ne Vlore?
  Damian Gjiknuri - unat e Londres te legalizojne parate ne Shqiperi.
  Saimir Tahiri - Ta kishin bere si burrat, te me kishin denuar per trafik droge.

  Mirela Kumbaro - If you go home with somebody and they don’t have books, don’t **** them.

  Jeni te lire te plotesoni listen!

  Lolita Albania

 2. #2
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  26,688
  Postimet n Bllog
  4

  Pr: Thnie t menura nga socialistt shqiptar

  Ke harruar te renditesh me te bukuren:

  "Te shkojme pertej te majtes e pertej te djathtes!"

  Edi Rama

Tema t Ngjashme

 1. "Thenie te mencura popullore"gazmore.
  Nga alket merolli n forumin Humor shqiptar
  Prgjigje: 116
  Postimi i Fundit: 14-10-2017, 08:06
 2. Prgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 14-07-2011, 05:05
 3. Socialistt Djegin Flamurin E Natos
  Nga kthetrat n forumin Problematika shqiptare
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 01-05-2010, 16:57
 4. Thenie Shqiptare
  Nga Disa n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 11-02-2010, 18:27
 5. Socialistet dhe largimet nga Parlamenti...
  Nga medaur n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 13-05-2009, 13:04

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •