Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-09-2022
  Postime
  2

  Rreth Spapp Monitoring

  Pėrshėndetje!
  Tė nderuar pjesėmarrės dhe njerėz tė mirė qė jeni nė kėt forum, kam njė pyetje rreth Spapp Monitoring.
  Un e pėrdori kėtė por jam kurioz tė di se si mund ta dėrgoj dhe ta aktivizoj kėtė program tek personi i caktuar pėrmes sms.
  Kjo pyetje mė erdh sepse e kam pa diku nė video tek TopChanel nuk jam i sigurt qė e tregonte programin por nuk ja kam iden se si mund ta bėj nėpėrmes SMS.
  Shpresoj qė ndonjė njeri i mirė dhe i menēur do tė mė japė njė tutorial tė shkurt.
  Ju pėrshėndes.

 2. #2
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  33
  Postime
  2,229
  Postimet nė Bllog
  6

  Pėr: Rreth Spapp Monitoring

  Hidhi njė sy kėtij linku dhe do mėsosh edhe mė shumė rreth spyware android.

  Linku : https://forum.itshqip.com/threads/me...-sistemi.3477/

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  27-09-2022
  Postime
  2

  Pėr: Rreth Spapp Monitoring

  pėrshėndetje dhe Faleminderit pėr pėrgjigje. Shpresoj qė tė mė kuptoni se ēka dua unė.
  Nuk kam shkruajrur qė dua me i hjek por si ta dėrgoj njė Spappmonitoring pėrmes sms?!

Tema tė Ngjashme

 1. Rreth veseve
  Nga ArtanMasa nė forumin Komuniteti bektashi
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-08-2019, 09:53
 2. rreth makinave
  Nga kluis4 nė forumin Ndihmoni njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 25-12-2015, 16:58
 3. Ndihme rreth C++
  Nga denimsn nė forumin Pyetni ekspertėt
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-01-2014, 13:33
 4. rreth tv.
  Nga PINK nė forumin Ndihmoni njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 28-10-2009, 23:40
 5. Ndihme, rreth BE-s!!
  Nga sam1r nė forumin Ndihmoni njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 14-09-2008, 12:14

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •