Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 4
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  26,513
  Postimet n Bllog
  4

  Vllai i madh Erdogan thrret me urgjenc vllan e tij Rama n Ankara

  Kryeministri Rama ndodhet n kryeqytetin turk me ftes t Erdogan

  Emri: Capture-48.jpg

Shikime: 84

Madhsia: 37.9 KB

  Me ftes t Presidentit Erdoğan pr ceremonin e hapjes s Lojrave t Solidaritetit Islamik, ku merr pjes edhe skuadra olimpike shqiptare, si dhe pr nj takim t rndsishm pune n Ankara mbi ecurin e projekteve t bashkpunimit- shkruan kryeministri Rama q tashm ndodhet n kryeqytetin turk, Ankara.

  Koha Jone
  "Babai i shtetit sht Ismail "Qemali", e zbuloi Edvin shkenctari!"

 2. #2
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  26,513
  Postimet n Bllog
  4

  Pr: Vllai i madh Erdogan thrret me urgjenc vllan e tij Rama n Ankara

  Kryeministri Rama poston foton me Erdogan: Takim si gjithnj vllazror

  Emri: 88835DA0-F1BC-4F70-81D3-75AA10F0A506-1536x1140.jpg

Shikime: 31

Madhsia: 42.3 KB

  Kryeministri Edi Rama sht takuar n Ankara me presidentin turk Recep Tayip Erdogan.

  Rama ka ndar foto teksa shtrngon duart me Erdogan ndrsa shton se kan diskutuar pr projekte pr prballimin e dy sfidave m t mdha t kohs.

  “Ankara – Takim si gjithnj vllazror me Presidentin Erdogan dhe projekte konkrete pr prballimin e dy sfidave t madhe t kohs, garantimi i energjis dhe lndve ushqimore baz”, shkruan Rama.

  Koha Jone

 3. #3
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  26,513
  Postimet n Bllog
  4

  Pr: Vllai i madh Erdogan thrret me urgjenc vllan e tij Rama n Ankara

  Shume te ngrysur me duken mua fytyrat e te dyve. Kane harruar te qeshin para kamerave?

 4. #4
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2004
  Postime
  4,488

  Pr: Vllai i madh Erdogan thrret me urgjenc vllan e tij Rama n Ankara

  Nuk behet shaka me miellin e gjermanit

Tema t Ngjashme

 1. Prgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 19-01-2022, 12:40
 2. Edi Rama, n makin me vllan e madh Erdogan n Turqi!
  Nga Albo n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 04-07-2016, 19:33
 3. Edi Rama n dasmn e vajzs s vllait t madh Erdogan n Turqi
  Nga Albo n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-05-2016, 12:02
 4. Vllai vret vllan n Saraj t Shkupit
  Nga iliria e para n forumin Aktualitete shoqrore
  Prgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 28-10-2013, 14:47
 5. Ankara: Rama takon kryeministrin turk Erdogan
  Nga Albo n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 23
  Postimi i Fundit: 05-08-2013, 19:25

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •