Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-07-2022
  Postime
  1

  Pershndetje ...😄

  Pershndetje Popull mir se ju gjeta te gjithve ...Jam nga Vlora ...Me pelqejn sportet ne vecanti futbolli ..Arsimin jo dhe aq te mir 😄 Hobi ime te vi verdall Plazhit 😄

  Per me shum besoj se do njihemi me vazhdim , uroj te kaloj sa me mir ne pranin e ktij forumi ....

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar RenDeX pėr postimin:

  Neteorm (30-07-2022)

 3. #2
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  32
  Postime
  2,118
  Postimet nė Bllog
  4

  Pėr: Pershndetje ...😄

  Pershendetje RenDeX, miresevjen.

 4. #3

  Pėr: Pershndetje ...😄

  pėrshėndetje, jam mirė qė ju njohėm RenDeX pou

Tema tė Ngjashme

 1. pershndetje me duhet nje ndihm
  Nga besimI_KS nė forumin Pyetni ekspertėt
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 16-10-2016, 10:39
 2. Pershndetje
  Nga Karolina nė forumin Prezantoni veten nė forum
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 02-03-2014, 14:31
 3. Pershndetje
  Nga Gh0sT nė forumin Prezantoni veten nė forum
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 10-06-2007, 19:17
 4. Pershndetje Te Gjithe Shqiptareve Ne Uk
  Nga "JM" nė forumin Bashkėpatriotėt e mi nė botė
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 15-05-2007, 12:52
 5. Pershndetje nga Aleksi.
  Nga [A-SHKODRANI] nė forumin Prezantoni veten nė forum
  Pėrgjigje: 36
  Postimi i Fundit: 10-12-2004, 09:47

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •