Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 7
 1. #1
  ..ılılı T.T ılılı.. Maska e Dj-GabrieL
  Anėtarėsuar
  20-01-2003
  Vendndodhja
  Jabanxhi
  Postime
  1,899

  Pershendetje!

  Uroje e shpresoj te jeni mir!Sot po qendroja para pc-se ne zyre dhe me kapi nostalgjia te hy ketej.Pas shume tentativash per te rikujtuar passwordin arrita te hy ne kete forum si dikur dhe njikohesisht hyra dhe ne chat gjithashtu por aty nuk arrita te shikoj asnje veteran nga "Garda vjeter e Albasoul" u zhgenjeva shume dhe mendova te beja kete postim pershendetes ketu.Ju pershendes te gjithve dhe ju uroje me te miren
  Feel the pump √

 2. 3 antarėt mė poshtė falenderuan Dj-GabrieL pėr mendimin e shprehur nė kėtė postim:

  Ingenuous (04-07-2022),Kryeplaku (02-07-2022),Neteorm (24-06-2022)

 3. #2
  Orthodhoks Maska e ilia spiro
  Anėtarėsuar
  02-02-2009
  Postime
  3,384
  Postimet nė Bllog
  1

  Pėr: Pershendetje!

  Citim Postuar mė parė nga Dj-GabrieL Lexo Postimin
  Uroje e shpresoj te jeni mir!Sot po qendroja para pc-se ne zyre dhe me kapi nostalgjia te hy ketej.Pas shume tentativash per te rikujtuar passwordin arrita te hy ne kete forum si dikur dhe njikohesisht hyra dhe ne chat gjithashtu por aty nuk arrita te shikoj asnje veteran nga "Garda vjeter e Albasoul" u zhgenjeva shume dhe mendova te beja kete postim pershendetes ketu.Ju pershendes te gjithve dhe ju uroje me te miren
  Mire se rierdhe!
  Duaje te afermin tend si veten

 4. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar ilia spiro pėr postimin:

  Neteorm (24-06-2022)

 5. #3
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  32
  Postime
  2,158
  Postimet nė Bllog
  4

  Pėr: Pershendetje!

  Mirese erdhe Gabriel, e vertete qe eshte shuar elita e AlbaSoul si dikur, kur kalonte mbi 300 usera online..

 6. #4
  ..ılılı T.T ılılı.. Maska e Dj-GabrieL
  Anėtarėsuar
  20-01-2003
  Vendndodhja
  Jabanxhi
  Postime
  1,899

  Pėr: Pershendetje!

  Citim Postuar mė parė nga ilia spiro Lexo Postimin
  Mire se rierdhe!
  Faleminderit!  Citim Postuar mė parė nga Neteorm Lexo Postimin
  Mirese erdhe Gabriel, e vertete qe eshte shuar elita e AlbaSoul si dikur, kur kalonte mbi 300 usera online..
  Kam frik se nuk rikthehen me ato kohe!

  Mire se ju gjej!
  Feel the pump √

 7. #5
  Promete (i lidhur) Maska e Kryeplaku
  Anėtarėsuar
  12-09-2002
  Vendndodhja
  nė realitetin e hidhur
  Mosha
  40
  Postime
  2,176

  Pėr: Pershendetje!

  Vizitat ne kete forum ngjajne si udhetime ne kohe.

  Kujtime te bukura --por mund ta kete fajin edhe mosha apo fakti qe ato vite internetin sapo e kishim mesuar ne shqiptaret (dhe na dukej me i lezetshem se sot).

 8. #6
  ..ılılı T.T ılılı.. Maska e Dj-GabrieL
  Anėtarėsuar
  20-01-2003
  Vendndodhja
  Jabanxhi
  Postime
  1,899

  Pėr: Pershendetje!

  Citim Postuar mė parė nga Kryeplaku Lexo Postimin
  Vizitat ne kete forum ngjajne si udhetime ne kohe.

  Kujtime te bukura --por mund ta kete fajin edhe mosha apo fakti qe ato vite internetin sapo e kishim mesuar ne shqiptaret (dhe na dukej me i lezetshem se sot).
  Mendoj se gjithcka qe ti bene nga deshira apo passioni,le gjurme pas ne nje te ardhme!

  Mir se ju gjej Kryeplak!
  Feel the pump √

 9. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Dj-GabrieL pėr postimin:

  Kryeplaku (04-07-2022)

 10. #7

  Pėr: Pershendetje!

  Pershendetje forumi uroj te jeni mire.😁
  GUXIMI TE NDIHMON TE MOS I KERKOSH NDIHME TE TJEREVE.

Tema tė Ngjashme

 1. Pėrshėndetje!
  Nga Ermedin nė forumin Prezantoni veten nė forum
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 17-09-2010, 10:16
 2. Pėrshėndetje
  Nga andi7 nė forumin Prezantoni veten nė forum
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 24-04-2010, 19:38
 3. Pėrshėndetje!
  Nga fidaimi nė forumin Prezantoni veten nė forum
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 31-03-2010, 15:08
 4. pershendetje...
  Nga _MALSORI_ nė forumin Ndihmoni njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 28-03-2010, 23:22
 5. Pėrshėndetje
  Nga Nimy nė forumin Prezantoni veten nė forum
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 25-03-2010, 11:46

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •