Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 1
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  07-06-2022
  Postime
  2

  Mėsoni sigurin kibernetike

  Kėtu mundė tė gjeni tutoriale tė ndryshme nė fushen e siguris kibernetike

  https://www.youtube.com/channel/UCL0...GLlaQ/featured

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar proxyal pėr postimin:

  Neteorm (07-06-2022)

Tema tė Ngjashme

 1. Mėsoni nga e djeshmja!
  Nga NoName nė forumin Humor shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 25-03-2021, 07:12
 2. Duke studiuar ne degėn e sigurisė kibernetike
  Nga angelohyatt nė forumin Informatikė dhe Internet
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 11-01-2021, 04:08
 3. Siguri Kibernetike
  Nga Armend.96 nė forumin Informatikė dhe Internet
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 25-03-2020, 12:00
 4. Problem me sigurin e forumit
  Nga Deni_Boy nė forumin Vėrejtje dhe kėshilla
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 07-03-2020, 19:39
 5. Arrestohen 17 persona pėr krime kibernetike [Dreambox]
  Nga Anonomyous nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 28-09-2011, 17:00

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •