Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 1
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-04-2022
  Postime
  1

  fjalorisht.com

  njė koncept interesant nė gjuhėn shqipe, njė fjalor interaktiv qė plotėsohet vetė nga pėrdoruesit, si urban dictionary qė ėshtė nė anglisht.

  e kanė definuar si:

  fjalori i askujt dhe i gjithkujt. i imi, i yti. njė fjalor urban, nė tė cilėn kushdo mund tė krijojė fjalorin e vetė personal apo tė ndonjė komuniteti. larg fjalorėve tė regjimeve, apo fjalorėve tė bezdisshėm klasik.

  vendi ku definojmė gjithēka nė gjuhėn e fjalorit, nė fjalorishte.

  https://fjalorisht.com/b/201

  jashtzakonisht mė pėlqeu kjo iniciativė nė gjuhėn shqipe dhe uroj qė njerėzit tė krijojnė njė thesar tė shqipes sė bashku kėtu. larg fjalorėve tė regjimeve apo atyre klasik qė janė tė bezdisshėm.
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga kurriozi : 14-04-2022 mė 09:14

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •