Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Antarsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  2,602

  Shprthim tritoli n shtpin e Armand Duks n Durrs

  Nj shprthim me tritol sht regjistruar mbrmjen e sotme n shtpin e Presidentit t Federats Shqiptare t Futbollit, Armand Duka n Durrs.

  Policia ndodhet n vendin e ngjarjes dhe punon pr sqarimin e plot t rrethanave t saj. Nga shprthimi ka patur dmtime t ders s jashtme t baness dhe nuk ka persona t lnduar.

  Sipas informacioneve paraprake, tritoli i vendosur ka qen n sasi t vogl.

  Lajmi pr eksplozivin n banesn e Duks u njoftua dhe nga drejtuesi i emisionit Opinion, Blendi Fevziu.

  Kam nj njoftim ma verifikoni pak. M thon se n kto moment ka vendosur eksploziv n shtpin e Armand Duks sht zyrtare m thot dhe se shprthimi ka ndodhur n Durrs. Ka qen vetm gruaja n Shtpi. Shprthimi sht dgjuar n Durrs. Dinamit tek Duka m thot-tha Fevziu./Opinion.al
  Trimi mir me shok shum!!!!!!

 2. #2
  Kunja_01 Maska e Duke_Of_Arberia
  Antarsuar
  02-08-2003
  Vendndodhja
  overal, ne levizje.
  Postime
  2,602

  Pr: Shprthim tritoli n shtpin e Armand Duks n Durrs

  Detaje t reja n shprthimi i tritolit n banesn e Armand Duks

  Nj shprthim i fort ka ndodhur mbrmjen e sotme n lagjen numr 3 t Durrsit n shtpin e kreut t FSHF-s Armand Duka. Msohet se lnda plasse sht hedhur nga nj person i panjohur n hyrje t baness private.

  Nga shprthimi nuk ka persona t lnduar. N banes ka qen vetm bashkshortja e cila ka njoftuar m pas policin.

  Forcat e rendit kan mbrritur n vendngjarje dhe ende nuk kan dhn nj reagim zyrtar. Ngjarja vjen n kulmin e prplasjeve q Duka ka pasur me kryebashkiakun e Tirans, Erion Veliaj. LAPSI.al
  Trimi mir me shok shum!!!!!!

Tema t Ngjashme

 1. Armand ullhaj shpallet kampion evropian n WBU
  Nga Akuamarini n forumin Sporti npr bot
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 18-10-2018, 12:48
 2. Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-03-2014, 14:03
 3. Pogradec, shprthim granate n shtpin e kreut t PD-s
  Nga Albo n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 07-01-2014, 23:44
 4. Fush Kruj, shprthim tritoli pran Fabriks s imentos
  Nga benseven11 n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 10-06-2012, 15:32
 5. Shprthim tritoli n Tiran, dmtohen 10 apartamente
  Nga DYDRINAS n forumin Problematika shqiptare
  Prgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 04-11-2011, 13:52

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •