Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 5
 1. #1
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  32
  Postime
  2,092
  Postimet nė Bllog
  4

  Degradimi i shoqėrise Shqiptare.

  “Do tė paguaj unė i pari”/ Vrasja e Jurgen Dukės pas sherrit nė market, arrestohet shoku i viktimės

  Njė 36-vjeēar ėshtė arrestuar ditėn e sotme lidhur me vrasjen e 29-vjeēarit, Jurgen Duka nė njė market nė Tiranė. Policia e Tiranės njofton se Orgest Drazhi, shoku i Jurgen Duka, i cili u vra nė njė supermarket nė Tiranė ėshtė arrestuar. Drazhi ėshtė vėnė nė pranga pasi ka qenė prezent nė konfliktin e ēastit ku humbi jetėn shtetasi Jurgen Duka dhe nuk ka kallėzuar krimin.


  Ndėrkohė vijon puna pėr kapjen dhe vėnien para pėrgjegjėsisė sė policit Arbėr Sula, i cili ėshtė autori i krimit.


 2. #2
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  32
  Postime
  2,092
  Postimet nė Bllog
  4

  Pėr: Degradimi i shoqėrise Shqiptare.

  Njerėz te degjeneruar dhe tė pa edukate.
  Rugaēė qe hiqen si te fortė vetėm kur mbajnė armė dhe kur jane te shoqėruar nga shokė.
  Rini e shkateruar qe ta marin jetėn pėr njė: pse me shikon.
  Shqipėria do jete gjithmone vend i mallkuar per sa kohe nuk ndryshon mentaliteti dhe mendimet qė kanė shqipėtarėt dhe sidomos tė rinjtė.

 3. #3
  Orthodhoks Maska e ilia spiro
  Anėtarėsuar
  02-02-2009
  Postime
  3,353
  Postimet nė Bllog
  1

  Pėr: Degradimi i shoqėrise Shqiptare.

  mentaliteti tribalistik i sali ram berishes, ..trimat e medhenj...(burracake)
  Duaje te afermin tend si veten

 4. #4
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  32
  Postime
  2,092
  Postimet nė Bllog
  4

  Pėr: Degradimi i shoqėrise Shqiptare.

  E bukura qendron se personi qe qelloi ishte polic shteti

 5. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  14-09-2014
  Postime
  992

  Pėr: Degradimi i shoqėrise Shqiptare.

  Dasem pa mish nuk ka..eshte ndryshe kur ka kulture shterore brezash!

Tema tė Ngjashme

 1. Mentaliteti i gabuar i shoqerise shqiptare
  Nga Edvin83 nė forumin Problematika shqiptare
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 25-03-2009, 10:12
 2. Cilat jane vlerat e shoqerise shqiptare?
  Nga Albo nė forumin Kulturė demokratike
  Pėrgjigje: 26
  Postimi i Fundit: 18-01-2009, 13:07
 3. Eshte provincializmi problem i shoqerise shqiptare?
  Nga Kryeplaku nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 30-12-2005, 19:30
 4. Debati dhe vlerat e shoqėrisė shqiptare
  Nga Enri nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-06-2003, 14:07
 5. Prostitucioni,plage e shoqerise shqiptare.
  Nga bursa33 nė forumin Problematika shqiptare
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 29-06-2002, 07:04

Fjalėt Kyēe pėr Temėn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •