Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,555
  Postimet n Bllog
  4

  28 nntor 1912 - Shqiptart festojn 109 vjetorin e pavarsis

  Shqiptart kudo n bot ku jetojn sot, mblidhen pr t kujtuar e festuar 109 vjetorin e pavarsis s Shqipris!

  Emri: flamur4.jpg

Shikime: 3306

Madhsia: 153.3 KB

  Gzuar pr shum breza!

 2. #2
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,555
  Postimet n Bllog
  4

  Pr: 28 nntor 1912 - Shqiptart festojn 109 vjetorin e pavarsis


Tema t Ngjashme

 1. 28 nntor 1912 - 28 nntor 2016 : Gzuar 104 vjetorin e pavarsis!
  Nga Albo n forumin Prshndetje dhe urime
  Prgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 30-11-2016, 13:31
 2. Rama e Meta festojn 1-vjetorin e Rilindjes me pushime n Skrapar
  Nga Albo n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 26-06-2014, 02:44
 3. Historia e flamurit m 28 Nntor 1912 n Vlor
  Nga Brari n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 42
  Postimi i Fundit: 30-12-2012, 19:52
 4. 1912 - 2012 - 100-vjetori i pavarsis s Republiks s Shqipris
  Nga Brari n forumin Portali i forumit
  Prgjigje: 188
  Postimi i Fundit: 30-11-2012, 12:10
 5. Shtat ditt e Kuvendit t Vlors, 28 nntor-4 dhjetor 1912.
  Nga Lumo n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-07-2012, 11:33

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •