Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 15
 1. #1
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Postime
  2,329
  Postimet n Bllog
  7

  Cfar i mungon forumit ton?

  Kush ka sugjerime, ide, deshira dhe mendime se si duhet t jet FORUMISHQIPTAR i se ardhmes se afrt, le t'i shpreh ktu...

 2. #2
  Orthodhoks Maska e ilia spiro
  Antarsuar
  02-02-2009
  Postime
  3,469
  Postimet n Bllog
  1

  Pr: Cfar i mungon forumit ton?

  Per t`ju pergjigjur temes, me e dukshmja eshte qe forumi eshte thuajse inekzistent. Vite perpara ka patur shume debat, por edhe mungese te theksuar edukate nga anetaret. Keshtu si ka mbetur eshte me keq akoma.
  Duaje te afermin tend si veten

 3. #3
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  02-07-2006
  Postime
  20
  Postimet n Bllog
  2

  Pr: Cfar i mungon forumit ton?

  Citim Postuar m par nga Neteorm Lexo Postimin
  Kush ka sugjerime, ide, deshira dhe mendime se si duhet t jet FORUMISHQIPTAR i se ardhmes se afrt, le t'i shpreh ktu...
  Ky forum ka qene dhe ngelet nje "thesar" per internetin shqiptare. u rrit shume se ashtu ishin kohet, por nuk pati nje menaxhim te mire nga ana e stafit. Forumi i rrit aq shume sa adminat nuk e menaxhonin dot dhe shume moderatore ishin si xhandare me anetaret. por ajo qe urojme eshte qe te ngelet online edhe pse me pak ose aspak aktivitet.

 4. Anetart m posht kan falenderuar Poshnjari pr postimin:

  Neteorm (16-12-2021)

 5. #4
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Postime
  2,329
  Postimet n Bllog
  7

  Pr: Cfar i mungon forumit ton?

  Citim Postuar m par nga Poshnjari Lexo Postimin
  Ky forum ka qene dhe ngelet nje "thesar" per internetin shqiptare. u rrit shume se ashtu ishin kohet, por nuk pati nje menaxhim te mire nga ana e stafit. Forumi i rrit aq shume sa adminat nuk e menaxhonin dot dhe shume moderatore ishin si xhandare me anetaret. por ajo qe urojme eshte qe te ngelet online edhe pse me pak ose aspak aktivitet.
  Nese shikon sot, mqse meresh edhe vet me forume do kuptosh qe pak a shume anetaret jane po ata te njejte ne te "gjitha" forumet qe kane ngelur e riperserisin vetveten..

  Ky forum minimalisht gezon mbi 1.8 vizitore ditore, pasi ka aq shume informacion sa njerezit e perdorin ne vend te wikipedia e google.

 6. #5
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  02-07-2006
  Postime
  20
  Postimet n Bllog
  2

  Pr: Cfar i mungon forumit ton?

  Citim Postuar m par nga Neteorm Lexo Postimin
  Nese shikon sot, mqse meresh edhe vet me forume do kuptosh qe pak a shume anetaret jane po ata te njejte ne te "gjitha" forumet qe kane ngelur e riperserisin vetveten..

  Ky forum minimalisht gezon mbi 1.8 vizitore ditore, pasi ka aq shume informacion sa njerezit e perdorin ne vend te wikipedia e google.
  Ate kam permendur edhe une. Qe eshte per te ardhur keq te kesh 67+ mije anetare dhe te mos kesh pothuajse asnje aktiv eshte per te ardhur keq. Dhe ky forum eshte nje pasuri tashme per kulturen shqiptare.

 7. #6
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  02-07-2006
  Postime
  20
  Postimet n Bllog
  2

  Pr: Cfar i mungon forumit ton?

  Citim Postuar m par nga Neteorm Lexo Postimin

  Ky forum minimalisht gezon mbi 1.8 vizitore ditore, pasi ka aq shume informacion sa njerezit e perdorin ne vend te wikipedia e google.
  As kete nuk mund ta besoj. Dal ne kete perfundim pasi shikoj leximet e nje teme. Prsh kjo teme ka 4 dite qe eshte hapur 5 pergjigje dhe nuk ka as 1k shikime. Keto shifra ne rinin e ketij forumi beheshin brenda 10-12 oresh.

 8. Anetart m posht kan falenderuar Poshnjari pr postimin:

  Neteorm (18-12-2021)

 9. #7
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Postime
  2,329
  Postimet n Bllog
  7

  Pr: Cfar i mungon forumit ton?

  Citim Postuar m par nga Poshnjari Lexo Postimin
  As kete nuk mund ta besoj. Dal ne kete perfundim pasi shikoj leximet e nje teme. Prsh kjo teme ka 4 dite qe eshte hapur 5 pergjigje dhe nuk ka as 1k shikime. Keto shifra ne rinin e ketij forumi beheshin brenda 10-12 oresh.
  Padyshim qe dikur flisnim ndryshe, po gjithsesi une mbetem i mendimit qe ka akoma per te dhene ky forum dhe do mundohemi qe qofte edhe ata 1,5,10 anetare te gezojne respektin e plote krahas nesh dhe forumit.

 10. Anetart m posht kan falenderuar Neteorm pr postimin:

  sirena_adria (19-12-2021)

 11. #8

  Pr: Cfar i mungon forumit ton?

  I mungojne diskutimet,thashethemet,humori I mungon brezi i ri qe i ben si njerezit the temat interesante.

 12. Anetart m posht kan falenderuar SERAFIM DILO pr postimin:

  Neteorm (19-12-2021)

 13. #9
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Postime
  2,329
  Postimet n Bllog
  7

  Pr: Cfar i mungon forumit ton?

  Citim Postuar m par nga SERAFIM DILO Lexo Postimin
  I mungojne diskutimet,thashethemet,humori I mungon brezi i ri qe i ben si njerezit the temat interesante.
  Do te thuash q ne u plakm.. lol

 14. #10

  Pr: Cfar i mungon forumit ton?

  Citim Postuar m par nga Neteorm Lexo Postimin
  Do te thuash q ne u plakm.. lol
  Fatkeqsisht po. Bashke me moshen po behemi interesant si diskutimet e Lulzim Bashes ! Kamomil. Duhet moshe e re qe ti japi gjalleri. Ta bej diskutimin jo vetem interesant dhe argetues por edhe te lehte dhe provokues.
  Si thoshte Ciceroni; lehtesia eshte e moshes qe lind,urtesia eshte e moshes qe perendon.

 15. Anetart m posht kan falenderuar SERAFIM DILO pr postimin:

  Neteorm (19-12-2021)

 16. #11
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  31,049
  Postimet n Bllog
  18

  Pr: Cfar i mungon forumit ton?

  Forumit tone i mungojne bletet puntore. Ka vetem 2 blete ne forum qe prodhojne mjalte dhe dhjetra mijera shqiptare nga mbare bota, shumica femije ne moshe shkollore, qe futen ne forum perdite ne kerkim te konsumit te mjaltit ne faqet e forumit.

  Gredha kemi plot, sa te duam, dine te prodhojne vetem fjale e zhurme te kote. Bletet shqiptare jane ne zhdukje e siper.

  Albo

 17. #12

  Pr: Cfar i mungon forumit ton?

  Na prij o Gjergj.
  But again, truth be told, if you're looking for the guilty you need only look into a mirror. ...

 18. #13
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Postime
  2,329
  Postimet n Bllog
  7

  Pr: Cfar i mungon forumit ton?

  Ne vetm duhet t mbajm besimin, t vazhdojm t bjm at q po bjm dhe t shpresojm q, si me shum gjra, forumi do t kthehen prsri dhe do t jen edhe nj her vendet argtuese dhe t gjalla q ishin dikur. Un dshiroj nj kthim n ato dit, sepse ato ishin vende t dobishme dhe t kndshme pr t'u br pjes.

 19. #14
  i/e regjistruar Maska e Jetmiraaa
  Antarsuar
  03-11-2023
  Vendndodhja
  Tok
  Postime
  744

  Pr: Cfar i mungon forumit ton?

  Antart.

  Se ka shum tema t bukura,e shumica e antarve ktu e kan marr prvojn e forumeve.

 20. #15
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  19-06-2004
  Postime
  5,939

  Pr: Cfar i mungon forumit ton?

  disa aspekte q mund t prmirsohen n Forumin shqiptar:

  1. Aktivitet i lart: Nj nga gjrat q nnkupton nj forum t suksesshm sht nj numr i konsiderueshm i pjesmarrsve t aktiv. Mund t jet e dobishme t promovojm Forumin ton n do mnyr t mundshme dhe t krijojm nj kultur t pjesmarrjes s aktive n diskutime.

  2. Prmbajtje e qllimshme: sht e rndsishme q t promovojm prmbajtje cilsore dhe t qndrueshme n Forumin ton. Mendoj se duhet t krijojm rregulla t qarta pr postimet dhe t prgatisim nj kriter t qart pr cilsin e postimeve t pranuara dhe t sanksionojm ato q jan jasht ksaj nivelit.

  3. Komunikimi efektiv: Listat e postimeve dhe strukturimi i forumit mund t prmbushin nj rol t madh n prmirsimin e prdorshmris s Forumit ton. Nj renditje logjike e temave dhe mundsia pr t filtruar postimet sipas tipeve t ndryshme t prkujdesjes s ndjekur, do t ndihmoj prdoruesit t gjejn informacionin q krkojn shpejt dhe leht.

  4. Ndikimi i moderimit: Moderimi i duhur dhe aktiv mund t siguroj nj ambient t pastr dhe t ndershm ku pjesmarrsit jan t lir t shprehin mendimet e tyre. Moderimi duhet t kryhet me kujdes dhe t mbshtetet n rregullore t qarta, t caktuara pr t trajtuar abuzimet, gjuhn e paprshtatshme dhe pr t ruajtur respektin dhe kulturn e prgjithshme t forumit.

  5. Kjo sht vetm nj list e shkurter e sugjerimeve pr prmirsimin e Forumit . sht e rndsishme t dgjojm mendimet dhe sugjerimet e t gjith pjesmarrsve pr t rritur cilsin dhe prvojn e Forumit ton.

 21. 2 antart m posht falenderuan ATMAN pr mendimin e shprehur n kt postim:

  Jetmiraaa (01-03-2024),Neteorm (24-02-2024)

Tema t Ngjashme

 1. far ju mungon nga e kaluara?
  Nga toni007 n forumin Grupmoshat e komunitetit
  Prgjigje: 76
  Postimi i Fundit: 10-03-2024, 11:18
 2. far ju mungon ?!
  Nga kleadoni n forumin Grupmoshat e komunitetit
  Prgjigje: 944
  Postimi i Fundit: 09-11-2023, 06:18
 3. Cfare mungon ne librat e historise
  Nga stavri22 n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 09-09-2009, 05:47
 4. Cfare mungon ne librat e historise
  Nga stavri22 n forumin Historia shqiptare
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 05-06-2009, 04:04
 5. fare mungon n Internet per Shqiptaret?
  Nga dreamcatcher n forumin Ndihmoni njri-tjetrin
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 19-01-2008, 17:16

Fjalt Kye pr Temn

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •