Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 4
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e zeus
  Anėtarėsuar
  27-05-2003
  Vendndodhja
  Kėtu
  Postime
  944

  Ndeshja Shqiperi-Poloni

  Ku do e shikoni ndeshjen sonte?
  Ka ndonje website ose iPad app me live streaming?
  Nė botė ka 10 lloje njerėzish: ata qė kuptojnė sistemin binar, dhe ata qė nuk e kuptojnė!

 2. #2
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Postime
  2,329
  Postimet nė Bllog
  7

  Pėr: Ndeshja Shqiperi-Poloni

  Do mundohemi te postojme "links" ne nje kadegori perkatese kur ka ndeshja kombetarja.

 3. #3
  i/e regjistruar Maska e zeus
  Anėtarėsuar
  27-05-2003
  Vendndodhja
  Kėtu
  Postime
  944

  Pėr: Ndeshja Shqiperi-Poloni

  Faleminderit! Ku do e shikojme Angline?
  Nė botė ka 10 lloje njerėzish: ata qė kuptojnė sistemin binar, dhe ata qė nuk e kuptojnė!

 4. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar zeus pėr postimin:

  Neteorm (12-11-2021)

 5. #4
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Postime
  2,329
  Postimet nė Bllog
  7

  Pėr: Ndeshja Shqiperi-Poloni

  Citim Postuar mė parė nga zeus Lexo Postimin
  Faleminderit! Ku do e shikojme Angline?
  Ja linku https://golato.tv/live/6862/651121/england-vs-albania/

Tema tė Ngjashme

 1. Nderpritet ndeshja Serbi - Shqiperi: CAS i jep fitoren 3-0 Shqiperise
  Nga Vinjol nė forumin Sporti nėpėr botė
  Pėrgjigje: 688
  Postimi i Fundit: 08-08-2023, 15:32
 2. Foto nga ndeshja Shqiperi vs France *-*
  Nga alketi83 nė forumin Albumi fotografik
  Pėrgjigje: 38
  Postimi i Fundit: 13-11-2011, 11:20
 3. Ndeshja e vitit
  Nga nenoist nė forumin Problematika shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-03-2011, 10:07
 4. Foto nga ndeshja Shqiperi - f.y.r.o.m
  Nga KUSi nė forumin Albumi fotografik
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 18-12-2007, 06:32
 5. Shqipėri-Poloni, 12 bursa studimi pėr tė rinjtė
  Nga Davius nė forumin Mentori akademik
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-06-2007, 07:59

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •