Close
Faqja 4 prej 5 FillimFillim ... 2345 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin 61 deri 80 prej 86
 1. #61
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,919

  Pr: Audicionet m t bukura nga THE VOICE.  OSCAR-WINNING songs on The Voice | Top 10

 2. #62
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,919

  Pr: Audicionet m t bukura nga THE VOICE.  Royals Argjenda Aliu vs. Elsa Koivisto | Kaksintaistelu | The Voice of Finland ( Mars 2022)

  Bravo & Suksese !

 3. #63
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,919

  Pr: Audicionet m t bukura nga THE VOICE.  SPECTACULAR DUETS in the Finals of The Voice | TOP 10

  Shtator 2020

 4. #64
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,919

  Pr: Audicionet m t bukura nga THE VOICE.  Lachie Duets With Rita Ora - Lady Gaga | The Grand Finale | The Voice Australia

  May 2022

 5. #65
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,919

  Pr: Audicionet m t bukura nga THE VOICE.  Lachie Gill Sings 'If The World Was Ending' | The Blind Auditions | The Voice Australia

 6. #66
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,919

  Pr: Audicionet m t bukura nga THE VOICE.  Lachie Gill Sings 'Time After Time' | The Grand Finale | The Voice Australia


  Konkurrenti i Rita Ors triumfon n “The Voice Australia 2022”

  Lachie Gill sht fituesi i “The Voice Australia” pr vitin 2022, prcjell KultPlus.

  24 vjeari arriti q t fitoj mimin prej 100 mij dollarsh dhe gjithashtu edhe nj kontrat me Universal Music Australia.

  Trajnerja e Lachiet, kngtarja shqiptare, Rita Ora, e lavdroi at pr talentin q zotron dhe falnderoi Australin pr mbshtetjen e tyre.

  “Ti i bre t gjitha kto. Australi, faleminderit, faleminderit, ju dua. Ndjej sikur ky sht vetm fillimi pr ty. Urime. Jam shum e lumtur pr ty sa nuk mund t marr frym”, tha Ora.

  Lachie falnderoi Rita Orn, q i kujtoi atij t qndronte autentik.


  /KultPlus.com

  https://www.kultplus.com/muzika/konk...ustralia-2022/

 7. #67
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,919

  Pr: Audicionet m t bukura nga THE VOICE.  Incredible CAMILA CABELLO covers on The Voice! | Compilation

 8. #68
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,919

  Pr: Audicionet m t bukura nga THE VOICE.  UNIQUE COVERS leaving the Coaches SPEECHLESS on The Voice | Top 10

 9. #69
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,919

  Pr: Audicionet m t bukura nga THE VOICE.  INCREDIBLE 16-year-old COUNTRY singer STUNNED the Coaches! | Road to The Voice Finals

 10. #70
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,919

  Pr: Audicionet m t bukura nga THE VOICE.  2015 Emily Ann Roberts and Blake Shelton " Islands in the Stream " (Dolly Parton & Kenny Rogers Cover)

 11. #71
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,919

  Pr: Audicionet m t bukura nga THE VOICE.  Karla Ana vs. Jakob - “Islands In The Stream” | Battles | The Voice Croatia | Season 3

 12. #72
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,919

  Pr: Audicionet m t bukura nga THE VOICE.  TOP 10 | TALENTS who became COACHES in The Voice

 13. #73
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,919

  Pr: Audicionet m t bukura nga THE VOICE.  The Voice 2018 Live Finale - Chevel Shepherd & Kelly Clarkson "Rockin' with the Rhythm of the Rain"

 14. #74
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,919

  Pr: Audicionet m t bukura nga THE VOICE.  The Voice Australia 2022: Best Blind Auditions

 15. #75
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,919

  Pr: Audicionet m t bukura nga THE VOICE.  Dani van Velthoven was the winner of the 11th season of The Voice of Holland in 2020/2021.

  He was part of Team Anouk.

 16. #76
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,919

  Pr: Audicionet m t bukura nga THE VOICE.  Mind-boggling HIGH NOTES on The Voice | Top 10

 17. #77
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,919

  Pr: Audicionet m t bukura nga THE VOICE.  COACH SONGS surprise The Voice coaches

 18. #78
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,919

  Pr: Audicionet m t bukura nga THE VOICE.  She opened for BOB DYLAN in the 90's and is ready for a NEW START in The Voice !


  Sally Barker was the runner up of the third series of The Voice UK in 2014.

  Rrugtimi i saj i jashtzakonshm nga 'Blind Auditions' deri n 'Grand Final'!
  Ndryshuar pr her t fundit nga sirena_adria : 17-07-2022 m 22:52

 19. #79
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,919

  Pr: Audicionet m t bukura nga THE VOICE.  Most SHOCKING Blind Audition EVER on The Voice?

 20. #80
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  13,919

  Pr: Audicionet m t bukura nga THE VOICE.  Sibling TRIO's heavenly harmonies WIN The Voice USA

Faqja 4 prej 5 FillimFillim ... 2345 FunditFundit

Tema t Ngjashme

 1. Shkodrania 17-vjecare, Enrika Derza mahnit The Voice of Switzerland
  Nga Albo n forumin Kinematografia dhe televizioni
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-03-2014, 12:22
 2. Elhaida Dani fiton "The Voice of Italy"
  Nga qeveriablu n forumin Aktualitete shoqrore
  Prgjigje: 87
  Postimi i Fundit: 06-06-2013, 23:05
 3. The Voice of Albania 2012
  Nga letaa n forumin Muzika shqiptare
  Prgjigje: 44
  Postimi i Fundit: 27-01-2013, 10:26
 4. The Voice! (USA)
  Nga PINK n forumin Kinematografia dhe televizioni
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 25-09-2012, 21:25
 5. Prgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 20-09-2008, 16:35

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •