Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  11-07-2011
  Postime
  115

  Terminet ne ambasaden gjermane

  Pershendetje! Eshte e mundur te le nje termin me te dhenat e nje punedhenesi dhe pastaj te marr kontrate nga nje punedhenes tjeter? Behet fjale per termine ne Shqiperi. Faleminderit

 2. #2

  Pėr: Terminet ne ambasaden gjermane

  Po pa problem!

 3. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  11-07-2011
  Postime
  115

  Pėr: Terminet ne ambasaden gjermane

  Si tja bej per te lene nje termin se nuk po e bej dot vete, kam tentuar sa here qe ka qene data dhe faqja nuk me hapet fare, ka ndonje agjensi te sigurte ne Tirane qe mund te me beje terminin?

Tema tė Ngjashme

 1. Shqiperia hap ambasaden e saj ne Brazil
  Nga RaPSouL nė forumin Problematika shqiptare
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 29-08-2008, 13:33
 2. Shpėrthim nė Ambasadėn Amerikane nė Athinė
  Nga Darius nė forumin Problemet ndėrkombėtare
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 13-04-2007, 07:31
 3. Ndihme per ne ambasaden kanadeze
  Nga Urijan nė forumin Ndihmoni njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 28-03-2006, 06:59
 4. Indonezi, bombė nė ambasadėn australiane
  Nga Genti^Itali nė forumin Problemet ndėrkombėtare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-09-2004, 06:45
 5. Skandal me vizat ne Ambasaden Gjermane
  Nga ALBA nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 25-07-2004, 17:09

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •