Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  05-07-2021
  Postime
  24

  Po fillon Big Brother VIP Albania!

  Pasi e dime qe shumica prej nesh e kemi percjellur ndonje sezon te Big Brother, apo spaku kemi degjuar per te.

  Lajmi qe Big Brother po nis sa shkon e po behet me i madh, por kete here qenka 1 ndryshim, banoret do te jene te gjithe Personazhe VIP.

  Cfare mendoni ju, a do te jete ky sezoni me i mire ndonjeher i Big Brother Albania qe pritet te filloj ne muajin Tetor?

 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-06-2004
  Postime
  4,100

  Pėr: Po fillon Big Brother VIP Albania!

  traplliku ne kete rast nuk do jete vulgar por vip

 3. #3
  Orthodhoks Maska e ilia spiro
  Anėtarėsuar
  02-02-2009
  Postime
  3,185

  Pėr: Po fillon Big Brother VIP Albania!

  .....nuk ia vlen
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga ilia spiro : 16-08-2021 mė 07:22
  Duaje te afermin tend si veten

Tema tė Ngjashme

 1. Big Brother Albania Vip
  Nga Vip08 nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 24-05-2018, 13:16
 2. Fillon Big Brother 3!!!
  Nga Shpirt Njeriu nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 369
  Postimi i Fundit: 24-05-2010, 20:31
 3. Humor - 'Big brother Albania'
  Nga metiiii nė forumin Humor shqiptar
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 14-05-2009, 11:09
 4. Fituesi i Big Brother Albania
  Nga Begby nė forumin Aktualitete shoqėrore
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 02-06-2008, 07:03

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •