Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 1
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Anėtarėsuar
  19-02-2015
  Postime
  1,849

  I riu shqiptar qe po mahnit amerikanet interpreton 'Xhamadani Vija Vija'
  Iu jep "jete" kukullave, i riu shqiptar qe po mahnit amerikanet interpreton 'Xhamadani Vija Vija'

  Jun 28, 2021  ABC News Albania

  'ABC E MENGJESIT' ėshtė emisioni qė shoqėron fillimin e ditės suaj qė prej qershorit tė 2020. Ky emision transmetohet drejtpėrdrejt nga e hėna nė tė premte, nga ora 07.00 – 11.00.
  'Abc e mėngjesit' vjen nė ekranin tuaj nėn drejtimin gazetarit tė njohur Enkel Demi dhe moderatorėve Sibora Bitri e Alban Musa. Aktualiteti i ditės, intervista, debate, lajmet mė tė fundit, shtypi i ditės, histori personale, reportazhe, informacione tė dobishme, receta gatimi dhe shumė argėtim vijnė cdo ditė, nga e hėna nė tė premte, nė “Abc e mėngjesit”, nė rreth 240 minuta transmetim tė drejtpėrdrejt ēdo ditė.

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Akuamarini pėr postimin:

  Neteorm (30-06-2021)

Tema tė Ngjashme

 1. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 27-09-2013, 13:35
 2. Ministria e Mbrojtjes censuron tekstin e kėngės “Xhamadani vija- vija”
  Nga Akili-A nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 30-01-2013, 02:09
 3. Mali i Zi, procedohet shqiptari qė kėndoi "Xhamadani vija-vija"
  Nga Akili-A nė forumin Tema e shtypit tė ditės
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 08-12-2012, 08:30
 4. Ēfar do gatuaje sikur te vija mysafir i befasishem :D
  Nga Foleja_ nė forumin Lojra dhe rebuse
  Pėrgjigje: 318
  Postimi i Fundit: 10-11-2012, 15:20
 5. Vija e Teodosit - Aurel Plasari
  Nga Seminarist nė forumin Historia shqiptare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 25-03-2006, 04:40

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •