Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 8
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,870
  Postimet nė Bllog
  1

  Lamtumire Tetovare!

  Me hidherim te madh ju njoftoj se u nda nga jeta antarja e vjeter e ketij forumi me nickname " Tetovarja", besoj se te gjithe e njihnim kete vajze gojeembel, te sinqerte , te dashur, qe nuk prish goje kurre me asnje antar! La jetime dy vajza te mitura te cilat do te rriten me mungesen e nenes ashtu edhe sic Zeliarja u rrit pa nenen e saj! Me lot ne sy uroj qe shpirti i saj te prehet ne Parajse dhe qofte e Xhenetit!Ishte shume e re per te mare kete rruge! Vetem 34 vjec!
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga Neteorm : 24-06-2021 mė 13:18

 2. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar pranvera bica pėr postimin:

  Neteorm (24-06-2021)

 3. #2
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  32
  Postime
  2,158
  Postimet nė Bllog
  4

  Pėr: Lamtumire Tetovare!

  Eshte vertet per tu ardhur keq, kur jeta nuk shkon ashtu sic deshironte cdokush. Ngushellime familjes dhe gjithe te afermit e saj...

  Ps. Me vjen mire vertet qe disa anetar moren nismen te kontribonim per anetaren ne fjale.

 4. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Neteorm pėr postimin:

  pranvera bica (25-06-2021)

 5. #3
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  19-06-2004
  Postime
  4,505

  Pėr: Lamtumire Tetovare!

  Ngushellime te sinqerta familjes

 6. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar ATMAN pėr postimin:

  pranvera bica (25-06-2021)

 7. #4
  i/e regjistruar Maska e pranvera bica
  Anėtarėsuar
  23-03-2009
  Vendndodhja
  Atje ku ka serenata.
  Postime
  5,870
  Postimet nė Bllog
  1

  Pėr: Lamtumire Tetovare!

  Citim Postuar mė parė nga Neteorm Lexo Postimin
  Eshte vertet per tu ardhur keq, kur jeta nuk shkon ashtu sic deshironte cdokush. Ngushellime familjes dhe gjithe te afermit e saj...

  Ps. Me vjen mire vertet qe disa anetar moren nismen te kontribonim per anetaren ne fjale.
  Pooo ,ishte edhe dobet nga gjendja ekonomike dhe me dy vajza te vogla ,shpenzime neper spitale!

 8. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar pranvera bica pėr postimin:

  Neteorm (25-06-2021)

 9. #5
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  32
  Postime
  2,158
  Postimet nė Bllog
  4

  Pėr: Lamtumire Tetovare!

  Me sa kisha lexuar, Arjana ishte njė besimtare e devotshme e fese myslimane dhe njė femėr me karakter tė fortė wė kurrė nuk ju dorėzuar jetės me problemet e saj, derisa Zoti vendosi pėr tė...

  Shkrimet e saj do mbahen mend gjatė nėn bibliotekat forumore virtuale qė ka hedhur cdo pjesė tė jetės tė saj, gjė qė bėn edhe pėr njerėzit e saj ta ndjejnė sado mė pak dhimbjen ndaj saj..

 10. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar Neteorm pėr postimin:

  pranvera bica (27-06-2021)

 11. #6
  i/e regjistruar Maska e [Elita]
  Anėtarėsuar
  15-02-2013
  Vendndodhja
  Larg!
  Postime
  453

  Pėr: Lamtumire Tetovare!

  Ngushellime, Zoti i falt parajsen! Nje humbje e madhe per femijet e saj, familjen, dhe per te gjithe ne !

 12. #7
  Zoti ėshtė Dashuri! Maska e NoName
  Anėtarėsuar
  01-03-2006
  Vendndodhja
  Doblibarė
  Postime
  2,193

  Pėr: Lamtumire Tetovare!

  I perjetshem qofte kujtimi yt, o e lumtura dhe e paharruara shoqja jone Tetovarja! Pushoft ne paqen e Zotit te Jetes!

 13. #8
  Emathia Maska e MaDaBeR
  Anėtarėsuar
  20-05-2003
  Vendndodhja
  Nė ēdo vend ku ka jetė
  Mosha
  37
  Postime
  5,320

  Pėr: Lamtumire Tetovare!

  Ndihem shumė i hidhėruar qė rikthehem nė forum dhebkexoj njė lajm kaq tė trishtė. Tetovarja ishte gjithmonė shumė e mirė midis nesh.
  I pushoftė shpirti nė parajsė dhe Zoti u dhėntė shėndet dy engjėjve qė la pas.
  😢
  Pėr inad tė Djallit dhe Shqyptarėvet, Zoti ka me mbajtė Shqypninė mė kambė me nder e me lumni

Tema tė Ngjashme

 1. Urime fejesa Tetovare!
  Nga Serioze nė forumin Pėrshėndetje dhe urime
  Pėrgjigje: 55
  Postimi i Fundit: 31-03-2013, 03:25
 2. Edhe 100 vjec tetovare!
  Nga pranvera bica nė forumin Pėrshėndetje dhe urime
  Pėrgjigje: 64
  Postimi i Fundit: 24-08-2012, 19:23
 3. Gezuar Ditelindjen Tetovare 87
  Nga USA NR1 nė forumin Pėrshėndetje dhe urime
  Pėrgjigje: 98
  Postimi i Fundit: 21-08-2010, 16:53
 4. Lamtumire Gostivar , Lamtumire Tetove, Lamtumire BDI !!!
  Nga faruk_01 nė forumin Bashkėpatriotėt e mi nė botė
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 06-04-2009, 16:36
 5. Sofra Tetovare
  Nga Coca-Cola nė forumin Bashkėpatriotėt e mi nė botė
  Pėrgjigje: 1444
  Postimi i Fundit: 08-11-2008, 23:26

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •