Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 3
 1. #1
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  10-03-2021
  Postime
  44
  Postimet n Bllog
  2

  Dhuroni pr filmin shqiptar.

  Filmi i shkurtr ,"Fantazma n kabinn time",filmi i par horror shqiptar,frymzuar nga filmi "Paranormal Activity". Tash pr tash sht vetm nj prpjekje. Nse financoni,mund t kthehet n nj film me metrazh t gjat.

  https://youtu.be/LMt3b48Hnrc

 2. #2
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,776
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Dhuroni pr filmin shqiptar.

  Kjo video eshte realizuar nga ty?

 3. #3
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  10-03-2021
  Postime
  44
  Postimet n Bllog
  2

  Pr: Dhuroni pr filmin shqiptar.

  Po pra. Por tani kam nxjerr nj variant tjetr,m t gjat ,me skena t reja.

Tema t Ngjashme

 1. Balerini shqiptar: Si prfundova n filmin Gatsby krah Di Caprios
  Nga Xhuxhumaku n forumin Kinematografia dhe televizioni
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 05-06-2013, 19:42
 2. Dhuroni njri tjetrit lule
  Nga zef malsia n forumin Komuniteti katolik
  Prgjigje: 146
  Postimi i Fundit: 21-02-2010, 14:37
 3. ku te gjej filmin....??
  Nga erisa_djana n forumin Ndihmoni njri-tjetrin
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 20-02-2009, 13:06
 4. Dhuroni gjak ju lutem!
  Nga Kuntakinta n forumin Mjeku pr ju
  Prgjigje: 27
  Postimi i Fundit: 13-06-2008, 05:56
 5. Adrese per filmin...
  Nga imprint n forumin Ndihmoni njri-tjetrin
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 23-10-2006, 09:28

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •