Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 6
 1. #1
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,261

  Programi LIVE q po shikoni


 2. #2
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,261

  Pr: Programi LIVE q po shikoni

  Programi i Regjistruar:


 3. #3
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,853
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Programi LIVE q po shikoni

  Pershendetje sirena,

  Pervec muzikes qe e shoh e ke pasion dhe je nje artikuluese shume e mire, cfare programe te tjera te interesojne?

 4. #4
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,261

  Pr: Programi LIVE q po shikoni

  Pershendetje & faleminderit Neteorm,

  T przgjedhsh nj program, n tr kt larmishmri t tillsh, s'sht dhe aq e leht. Interesante pr mua jane prmbajtja & personazhet .


  M plqen t qmtoj t bukurn ! Pak nga te gjitha .... pse jo . Programet me te pelqyeshme jane ato rreth Artit & Kultures , Psikologjise & Jetes.

  Mund t jet edhe nj Talk Show apo nj Serial ...... me rndsi sht " Pak dhe Sakte " ....... Jemi gjithmon t kushtzuar nga koha, q sht vrtet e muar !
  Ndryshuar pr her t fundit nga sirena_adria : 13-05-2021 m 15:02

 5. Anetart m posht kan falenderuar sirena_adria pr postimin:

  Neteorm (13-05-2021)

 6. #5
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,261

  Pr: Programi LIVE q po shikoni

  https://www.youtube.com/watch?v=oZcj9xqri2g

  Knga Magjike 2021 - E Diela Shqiptare

 7. #6
  i/e regjistruar
  Antarsuar
  29-11-2010
  Postime
  11,261

  Pr: Programi LIVE q po shikoni

  Programi i Regjistruar:


Tema t Ngjashme

 1. Grupet/kngtart q keni par/dshironi t shikoni LIVE?
  Nga Lit n forumin Muzika botrore
  Prgjigje: 169
  Postimi i Fundit: 26-04-2015, 10:32
 2. Shikoni live "APARTAMENTIN 2XL"
  Nga Irenna n forumin Kinematografia dhe televizioni
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-10-2014, 16:06
 3. Ketu Mund Te Shikoni Haxhin 2011 - Live
  Nga Explorer n forumin Komuniteti musliman
  Prgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 07-11-2011, 09:33
 4. Programi Pascal
  Nga florieconomy n forumin Arti i programimit
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-05-2010, 12:55
 5. Live Mail bhet Live Hotmail
  Nga Davius n forumin Lajme nga informatika
  Prgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-02-2007, 11:46

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •