Close
Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 22
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,643

  Programi LIVE qė po shikoni


 2. #2
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,643

  Pėr: Programi LIVE qė po shikoni

  Programi i Regjistruar:


 3. #3
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Anėtarėsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  33
  Postime
  2,171
  Postimet nė Bllog
  4

  Pėr: Programi LIVE qė po shikoni

  Pershendetje sirena,

  Pervec muzikes qe e shoh e ke pasion dhe je nje artikuluese shume e mire, cfare programe te tjera te interesojne?

 4. #4
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,643

  Pėr: Programi LIVE qė po shikoni

  Pershendetje & faleminderit Neteorm,

  Tė pėrzgjedhėsh njė program, nė tėrė kėtė larmishmėri tė tillėsh, s'ėshtė dhe aq e lehtė. Interesante pėr mua jane pėrmbajtja & personazhet .


  Mė pėlqen tė qėmtoj tė bukurėn ! Pak nga te gjitha .... pse jo . Programet me te pelqyeshme jane ato rreth Artit & Kultures , Psikologjise & Jetes.

  Mund tė jetė edhe njė Talk Show apo njė Serial ...... me rėndėsi ėshtė " Pak dhe Sakte " ....... Jemi gjithmonė tė kushtėzuar nga koha, qė ėshtė vėrtetė e ēmuar !
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 13-05-2021 mė 15:02

 5. Anetarėt mė poshtė kanė falenderuar sirena_adria pėr postimin:

  Neteorm (13-05-2021)

 6. #5
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,643

  Pėr: Programi LIVE qė po shikoni

  https://www.youtube.com/watch?v=oZcj9xqri2g

  Kėnga Magjike 2021 - E Diela Shqiptare

 7. #6
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,643

  Pėr: Programi LIVE qė po shikoni

  Programi i Regjistruar:


 8. #7
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,643

  Pėr: Programi LIVE qė po shikoni

  BRAVO !  OneFor Live: DHURATA DORA


  Dje koncerti u transmetua LIVE online, Sot vjen tek tė gjithė artdashėsit i regjistruar !

  Koncerti fillon nė minutėn e 18. Enjoy !

 9. #8
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,643

  Pėr: Programi LIVE qė po shikoni  Junior Eurovision Song Contest 2021 - Live Show


  SUKSESE SHQIPERIA & ANNA GJEBREA ! GOOD LUCK ALBANIA !

 10. #9
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,643

  Pėr: Programi LIVE qė po shikoni

  https://tv.rtsh.al/kanalet/rtsh-1

  Festivali i Kėngės 60 - Nata e Dytė
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sirena_adria : 28-12-2021 mė 15:45

 11. #10
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,643

  Pėr: Programi LIVE qė po shikoni  Eurovision Song Contest 2022 - Second Semi-Final - Turin - Live Stream

 12. #11
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,643

  Pėr: Programi LIVE qė po shikoni  Eurovision Song Contest 2022 - Grand Final - Full Show - Live Stream - Turin

 13. #12
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,643

  Pėr: Programi LIVE qė po shikoni  Opinion - Te bėsh punėn qė do dhe tė jetosh pėr tė punuar ! (14 Qershor 2022)

 14. #13
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,643

  Pėr: Programi LIVE qė po shikoni  Opinion - Sa shqiptarė jemi nė botė ? (16 Qershor 2022)

 15. #14
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,643

  Pėr: Programi LIVE qė po shikoni  Euronews Albania Live

 16. #15
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,643

  Pėr: Programi LIVE qė po shikoni

  KONCERTI LIVE ONLINE

  Koncerti i madh pėr nder tė 100-vjetorit tė vendosjes sė marrėdhėnieve SHBA-Shqipėri & Ēelja e Negociatave me BE-nė, ka filluar nė Sheshin “Skėnderbej”.

  Nga pamjet e transmetuara nga mediat flitet mbi 100 mijė qytetarė nė shesh.


  URIME SHQIPĖRI !

  https://kohajone.com/sheshi-skenderb...mije-qytetare/

 17. #16
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,643

  Pėr: Programi LIVE qė po shikoni  Mrizi i Zanave, dallėndyshja qė solli pranverėn! | Vlog nė Dritare (24.09.2022)

 18. #17
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,643

  Pėr: Programi LIVE qė po shikoni  Festivali i Kėngės nė RTSH- Nata e Tretė

 19. #18
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,643

  Pėr: Programi LIVE qė po shikoni  Nora Malaj: Pse na ka marrosur Big Brother!

  Dritare TV

 20. #19
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,643

  Pėr: Programi LIVE qė po shikoni  Eurovision Handover and Allocation Draw 2023 | Live Stream | Liverpool 🇬🇧

 21. #20
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  29-11-2010
  Postime
  14,643

  Pėr: Programi LIVE qė po shikoni  Ditari - Zėri i Amerikės

Faqja 0 prej 2 FillimFillim 12 FunditFundit

Tema tė Ngjashme

 1. Pėrgjigje: 169
  Postimi i Fundit: 26-04-2015, 10:32
 2. Shikoni live "APARTAMENTIN 2XL"
  Nga Irenna nė forumin Kinematografia dhe televizioni
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-10-2014, 16:06
 3. Ketu Mund Te Shikoni Haxhin 2011 - Live
  Nga Explorer nė forumin Komuniteti musliman
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 07-11-2011, 09:33
 4. Programi Pascal
  Nga florieconomy nė forumin Arti i programimit
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-05-2010, 12:55
 5. Live Mail bėhet Live Hotmail
  Nga Davius nė forumin Lajme nga informatika
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-02-2007, 11:46

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •