Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  29,104
  Postimet n Bllog
  15

  Qytetari: Lefter Koka ka shpenzuar 10 milion euro duke bler vota n Durrs

  Denoncimi: Ter Koka shpenzoi 10 milion euro pr blerje votash

  Emri: auto_sfdvgb1619717327.jpg

Shikime: 149

Madhsia: 46.9 KB

  Ish-kryeministri Sali Berisha bri nj denoncim tjetr t fort pr zgjedhjet e 25 prillit. Sipas denoncimit, ish-ministri Lefter Koka ka shpenzuar mbi 10 milion euro pr blerje votash.

  DENONCIMI I BERISHS

  Terr Koka shpenzoi 10 milion euro pr blerje votash.

  Qytetari denoncon blerjen e vots nga Terr Koka!

  Porosine e Territ pr t prdor + dhe jo x n votim pr votn e bler.

  Lexoni mesazhin e tij. sb

  Prshndetje dr. Jam nj qytetar q kam shitur voten tek Lefter Koka, i cili thuhet se ka shpenzuar 10 milion euro duke bler vota, dhe sipas porosis s tij, voten time e kam qarkuar me plus, jo me x q t'i dalloj votuesit q ka bler. Kt mund ta vrtetoni duke par gjith votat q ka Lefter Koka n Durres, a votash jan me +, jan t blera. Ju prshndes, ju lutem mos e nxirrni emrin ose numrin tim.

  Syri

 2. #2

  Pr: Qytetari: Lefter Koka ka shpenzuar 10 milion euro duke bler vota n Durrs

  Sikur kanditatet ne Shqiperi te perdornin leket per te blere voten per shqiptaret do ishte nje afar,jo vetem se supozohet qe leket do ishin pak a shume private por si te thuash qe korrupsioni do ishte vetem aty,do ishte i momentit...

  Por si e di shume mire edhe Shoku Sali (dhe per kete nuk flet as ai dhe as PD me LSI-n dhe PS) me shume propabilitet Lefter Koka ka premtuar vende pune. Dhe masakra e vertete do te ndodhi mbas zgjedhjeve sepse ketyre votuesve do t'ju sigurohet vendi i punes. Dhe te jeni te sigurte qe shpenzimi nga buxheti i Shtetit per keto vende pune do te jete shume here me i larte se 10 milionshi i eurove te supozuara.
  Vet renia e LSI-se tregon qe Socialistet i kane mare LSI-se njerezit qe garantonin vende pune.

  E mbani mend Tom Doshin kur u prish me Ramen kerkonte "ti hapnin telefonat ministrat dhe drejtoret" vetem qe te fuste njerezit ne pune,sepse aty qendron forca e vertete e kandidatit dhe partise. Po ashtu edhe me Kokedhimen,deri sa punesonte ne shtet ishte pothuajse i plotfuqishem.
  Ndryshuar pr her t fundit nga SERAFIM DILO : 29-04-2021 m 15:24

Tema t Ngjashme

 1. Prgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 03-05-2021, 10:15
 2. Prgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 28-04-2021, 09:59
 3. Dibr: PS kapet prsri duke bler vota
  Nga Albo n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 23-04-2021, 11:34
 4. Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 28-06-2017, 18:02
 5. Prgjigje: 107
  Postimi i Fundit: 02-07-2012, 06:36

Fjalt Kye pr Temn

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •