Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 5
 1. #1
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,262
  Postimet n Bllog
  3

  Edi Rama i bn bisht pyetjeve t gazetarve dhe ftesave pr debat publik

  Kryeministri Rama e ka braktisur studion e Report Tv gjat nj interviste me gazetarin Ilir Babaramo. Rama hoqi mikrofonat dhe u largua nga studio pas prplasjeve her pas here me drejtuesin Ilir Babaramo.

  Emri: Screen Shot 2021-04-21 at 2.24.55 PM.jpg

Shikime: 115

Madhsia: 15.5 KB  Report TV
  Ndryshuar pr her t fundit nga Albo : 21-04-2021 m 14:28

 2. #2
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,262
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Edi Rama i bn bisht pyetjeve t gazetarve dhe ftesave pr debat publik  Report TV

 3. #3
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  31
  Postime
  1,854
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Edi Rama i bn bisht pyetjeve t gazetarve dhe ftesave pr debat publik

  Vetem gazetar qe nuk jane keta, pavaresisht sjellja e Rames nuk mund te justifikohet.

 4. #4
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,262
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Edi Rama i bn bisht pyetjeve t gazetarve dhe ftesave pr debat publik

  Citim Postuar m par nga Neteorm Lexo Postimin
  Vetem gazetar qe nuk jane keta, pavaresisht sjellja e Rames nuk mund te justifikohet.
  Edi Rama ne mendjen e tij kujton se shqiptaret nuk kane te drejte te dine apo te pyesin kryeministrin e tyre se si eshte duke i shpenzuar taksat e tyre apo si eshte duke punuar per ta. Kjo duket tek bezdisja e tij nga pyetjet e gazetareve, edhe kur vete e shkon ne nje televizion qe i mban anen atij. Kjo tregon edhe perbuzjen dhe percmimin qe ai ndjen karshi qytetareve te atij vendi, per llogari te te cileve ai gjoja punon.

  Por me e bukura eshte kur e pyeten: Pse nuk pranon ftesen e Lulzim Bashes dhe Ilir Metes per debat publik ne kete fushate?

  I zene ngushte, doli edhe tha: "nuk ekziston nje tradite e tille politike ne vend". Me pak fjale, une nuk dal te debatoj me kundershtaret e mi politike para syve dhe vesheve te elektoratit shqiptar, pasi nje tradite e tille nuk ekziston ne keto 30 vjet. Dhe me kete qe tha, tregoi se sa Rilindas i madh eshte per shqiptaret! Njeriu qe i vuri titullin e madh vetes Rilindas para 8 vjetesh, sot nuk ka kurajon as te beje ate me elementaren: te debatoje balle per balle e sy me sy me kundershtaret e tij politike, per problemet qe has vendi.

  Te jesh kryeminister i vendit e te mos u japesh pergjigje pyetjeve te gazetareve dhe te mos besh debat publik ne nje skene televizive me kundershtaret e tu politike ne nje fushate elektorale, do te thote te mos respektosh elektoratin tend, ata njerez qe ti u kerkon votebesimin me vote.

  Albo

 5. #5
  Shpirt Shqiptari Maska e Albo
  Antarsuar
  16-04-2002
  Vendndodhja
  Philadelphia
  Postime
  25,262
  Postimet n Bllog
  3

  Pr: Edi Rama i bn bisht pyetjeve t gazetarve dhe ftesave pr debat publik

  “Hajde me gjith ‘t fortt’ e tu”, Meta fton Ramn n prballje televizive: Bhu njher trim, h t keqen!

  Emri: meta-rama.jpg

Shikime: 54

Madhsia: 29.7 KB

  Presidenti Ilir Meta fton n prballje televizive, mbrmjen e sotme, kryeministrin Edi Rama.

  Prmes nj mesazhi n “Facebook”, n ditn e fundit t fushats elektorale, Meta i drejtohet Rams, duke i thn se “T ftoj edhe ty t bhesh trim dhe t vish sot n nj prballje televizive para shqiptarve. Nse ke siklet t vish vetm merr k t duash me vete”.

  Mesazhi i Mets:

  Nj ftes e sinqert pr Kapedanin e Bllokut! Sot n ora 20:45, jam i ftuar pr nj intervist live n Syri TV nga im Peka. T ftoj edhe ty t bhesh trim dhe t vish sot n nj prballje televizive para shqiptarve. Nse ke siklet t vish vetm merr k t duash me vete, deputet nga partia ose hajde bashk me t gjith “t fortt” e tu. Nse ti nuk do debat televiziv tek imi, un e le at pr ty dhe vij kudo q t jesh ti. Vetm t lutem m thuaj! Bhu njher trim, h t keqen, se dita e Llogaridhnies erdhi. T lutem m thuaj! Po pres me padurim prgjigjen tnde o trimi i xha Jahos!

  Emri: meta-4.jpg

Shikime: 52

Madhsia: 47.5 KB

  Balkanweb

Tema t Ngjashme

 1. Debat publik mbi shtjen e prons private n bregdet e m gjer n Shqipri
  Nga baaroar n forumin Problematika shqiptare
  Prgjigje: 92
  Postimi i Fundit: 26-04-2012, 11:45
 2. Prgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 16-08-2011, 08:55
 3. Edi Rama dhe Ben Blushi: Debat per situaten politike
  Nga ramaik n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 40
  Postimi i Fundit: 29-08-2010, 06:50
 4. Pse nuk pranon Edi Rama debat elektoral me Sali Berishen?
  Nga ArberXYZ n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 55
  Postimi i Fundit: 15-06-2009, 16:34
 5. Ceka: Rama, prpjekje pr t manipuluar opinionin publik
  Nga DYDRINAS n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 19-09-2008, 06:54

Fjalt Kye pr Temn

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •