Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 2
 1. #1
  i/e regjistruar Maska e Akuamarini
  Antarsuar
  19-02-2015
  Postime
  2,032

  U aksidentua apo u vra dshmitari i Grdecit?


  •9 mars 2021

  “Kosta Trebicka” - U aksidentua apo u vra dshmitari i Grdecit? Top Story publikon fakte t reja

  Top Channel Albania

  13 vite me par, shprthimi n fabrikn e municioneve n Grdec, shkaktoi 26 viktima.

  Tragjedia nxorri n siprfaqe implikimin e pushtetarve n biznesin e demontimit dhe trafikun e municioneve.

  Biznesmeni Kosta Trebicka nisi t fliste me emra konkrret pr pushtetar t prfshir n afer por papritur ai vdes n rrethana tepr t mistershme.

  Dita e fundit e jets s Kosta Trebicks dhe t pathnat e ngjarjes q i mori jetn, dyshimet nse ai vdiq aksidentalisht.

  Dshmi ekskluzive dhe detaje tronditse t papublikuara kurr m par.

 2. #2
  Ushtar i larte Maska e Neteorm
  Antarsuar
  04-01-2011
  Vendndodhja
  127.0.0.1
  Mosha
  32
  Postime
  2,092
  Postimet n Bllog
  4

  Pr: U aksidentua apo u vra dshmitari i Grdecit?

  Dhe te mendosh sot, kemi akoma pushtetare qe kane qene pjese e kesaj masakre qe ka ndodhur vite me pare, shpirtat e viktimave akoma nuk kane gjetur qetesi deri njerezit e Sali Berishes duhen kalbur ne burg, ku kane zhvarritur kete popull me vite me radhe.

Tema t Ngjashme

 1. FARK, flet deshmitari 007
  Nga Brari n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 29-09-2011, 06:30
 2. Dshmitari bhet i akuzuar !!!
  Nga ARIANI_TB n forumin shtja kombtare
  Prgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 26-08-2011, 16:26
 3. Vdes ne Podgorice, deshmitari kyc i gjyqit te Haradinajt
  Nga Cimo n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 18-02-2007, 15:33
 4. Deshmitari Jahovait perzihet nga Shqiperia
  Nga ORIONI n forumin Toleranca fetare
  Prgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 24-06-2006, 17:10
 5. Vetvaret dshmitari i Jehovait, vdes 5-vjearja
  Nga Arrnubi n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 09-02-2006, 15:27

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •