Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 1
 1. #1
  Orthodhoks Maska e ilia spiro
  Antarsuar
  02-02-2009
  Postime
  3,123

  Rama nxjerr pamjet e projektit Ekopark n Durrs

  Rama nxjerr pamjet: Kantieri i mushkris s re t Durrsit, shmblltyr e bukur e Ekoparkut nesr

  Emri: Screenshot_2-2.jpg

Shikime: 47

Madhsia: 38.3 KB

  Kryeministri Edi Rama ka publikuar mngjesin e sotm nj video nga kantieri i ndrtimit t ekoparkut t Durrsit.

  Teksa sjell n kujtes se si ka qen m par ku vend, q prdorej si vendgrumbullim i mbetjeve n Durrs, Rama thekson se ky sht kantieri i mushkris s re t ktij qyteti.  MESAZHI I RAMES
  MIRMNGJES ��
  dhe me gangrenn e frikshme t Durrsit dje, kantierin e mushkris s re t qytetit sot dhe shemblltyrn e bukur t Ekoparkut nesr, ju uroj nj dit t mbar��

  Emri: Screenshot_4.jpg

Shikime: 42

Madhsia: 45.9 KB

  Emri: Screenshot_3-2.jpg

Shikime: 44

Madhsia: 43.2 KB

  Emri: Screenshot_5-1.jpg

Shikime: 38

Madhsia: 46.7 KB

  Balkanweb
  Ndryshuar pr her t fundit nga Albo : 05-03-2021 m 20:28
  Duaje te afermin tend si veten

Tema t Ngjashme

 1. Rama bn publike planin pr linjn hekurudhore Tiran-Rinas-Durrs
  Nga ilia spiro n forumin Tema e shtypit t dits
  Prgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 07-03-2021, 00:28
 2. Prgjigje: 67
  Postimi i Fundit: 16-09-2013, 15:47
 3. Prgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 17-03-2013, 12:01
 4. Afrdita Dalla, ambasadore n Danimark reagon ndaj shkrimeve t Radio Projektit 21
  Nga projekti21_dk n forumin Bashkpatriott e mi n bot
  Prgjigje: 60
  Postimi i Fundit: 17-08-2010, 13:54
 5. Pamjet dhe realiteti
  Nga ARIANI_TB n forumin Aktualitete shoqrore
  Prgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 23-07-2010, 10:14

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund t hapni tema t reja.
 • Ju nuk mund t postoni n tema.
 • Ju nuk mund t bashkngjitni skedar.
 • Ju nuk mund t ndryshoni postimet tuaja.
 •