Emri: download-2-640x330-1.png

Shikime: 191

Madhsia: 153.0 KB

Pamje tronditse jan publikuar nga mediat greke ku shihet nj prift dhe nj djal i mitur duke kryer veprime t turpshme n nj zon publike.

Mediat greke kan publikuar pamjet n t ciln nj prift sht kapur nga kamerat e siguris duke prekur organet gjenitale t t miturit.

Nga video shihet se i riu fillimisht kontrollon zonn prreth nse ka apo jo njerz t tjer dhe m pas kthehet me dshir pr t pranuar veprimin e turpshm.

Si duket edhe nga pamjet, ngjarja ka ndodhur ditn, por prifti nuk arrin dot ti shptonte kamerave t siguris t nj biznesi aty pran, ndonse u munduan t fshiheshin./topchannel.tv

Emri: images.jpg

Shikime: 183

Madhsia: 25.9 KBEmri: Screenshot_32-18.jpg

Shikime: 173

Madhsia: 29.0 KBEmri: Screenshot_33-13.jpg

Shikime: 181

Madhsia: 27.5 KBEmri: Screenshot_34-13.jpg

Shikime: 197

Madhsia: 27.6 KBEmri: Screenshot_35-10.jpg

Shikime: 180

Madhsia: 26.5 KB