Close
Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 1
 1. #1
  i/e regjistruar
  Anėtarėsuar
  30-01-2021
  Postime
  1

  Matura ne qershor!! Ndihme!!!!

  Pershendetje te gjithve! Atehere matura ime eshte ne qershor, edhe pse me situaten e covidit do e bejm provimin e matures pa pengesa. Une jam pak sa e pergatitur. Shkolla qe po mbaroj eshte dega ne Grafik dhe komunikim, ka te bej me programe photoshop, illustrator etj etj per ata qe nuk e njohin mire. Pika ime me e dobet eshte teoria pastaj nuk me jepet shume per te shkruajtur tema. Une kam nje problem qe mesoj permendesh dhe kur te shkoj te jap provimin e matures do ngelem pa thene asgje. A e dini si i thone ksaj: te rrish me goj mbyllur. Une e kam zgjedhur proven e matures qe vjen nga shteti per ta zhvilluar dhe zgjodha temen mbi mjedisini e zhvillimin e saj: kishte edhe shume pika te tjera per tu trajtuar. Por une nga qe nganjehere behem dembele dhe kam shkruajtur nja dy faqe ne Word them se eshte mire si teme qe kam be vet. Kjo prove mature eshte per tu be ne shpi. Detyre qe duhet zhvilluar per te kuptuar ne cfare pike kemi arritur ne me anen e shkrimit. Megjithate do bej nje tezine po nuk di cfare argumenti te zgjedh, a keni ndonje ide ju te me jepni?!! Faleminderit shume per pergjigjet tuaja!!!
  Ndryshuar pėr herė tė fundit nga sabrina48 : 30-01-2021 mė 09:30

Tema tė Ngjashme

 1. Matura
  Nga Eraldo4321 nė forumin Prezantoni veten nė forum
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-05-2019, 14:12
 2. Qershor 1478 - Qershor 2014, largimi dhe rikthimi nė qytetėrimin europian
  Nga iliria e para nė forumin Ēėshtja kombėtare
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-06-2014, 15:58
 3. Matura
  Nga Lumis nė forumin Grupmoshat e komunitetit
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 03-06-2009, 11:31
 4. Nostalgji nga Matura
  Nga engjulli_peje^ nė forumin Grupmoshat e komunitetit
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 08-03-2008, 22:09
 5. Ismailsat(e Tiranes) Matura 95
  Nga Qafir Arnaut nė forumin Mentori akademik
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-06-2003, 18:55

Ruaj Lidhjet

Regullat e Postimit

 • Ju nuk mund tė hapni tema tė reja.
 • Ju nuk mund tė postoni nė tema.
 • Ju nuk mund tė bashkėngjitni skedarė.
 • Ju nuk mund tė ndryshoni postimet tuaja.
 •